Panaracer


legenda medzi plášťami na bicykle

Plášte na bicykle sú s japonskou značkou Panaracer spojené už od roku 1978. Už skôr síce Panaracer vyrábal okrem iných výrobkov z gumy aj plášte na bicykle, ale od roku 1978 sa venuje výhradne výrobe cykloplášťov a duší. Plášte tejto japonskej firmy stáli pri zrode horskej cyklistiky. Modely ako DART a SMOKE sa stali synonymom MTB plášťa, ich nasledovníkmi boli veľmi úspešné pneumatiky FIRE. Od roku 2009 spoluprucuje Panaracer s legendou, majstrom sveta v zjazde Cedricom Graciom, čo prinieslo firme ďalšie veľké úspechy. Milovníci gravelu si v ich sortimente vyberú z rôznych variantov známeho a obľúbeného plášťa Gravelking, ktorý vyrábajú napríklad vo verzii slick, semi slick, AC alebo pre náročnejší terén EXT. Kvalitu plášťov a galusiek tejto značky poznajú aj cestní cyklisti. Tímy ako Milram a Saur-Sojasun Team jazdili s galuskami PANARACER pravidelne na na Tour de France. Výborné vlastnosti oceňujú cyklisti ako na pretekárskych galuskách, tak aj na tréningových plášťoch.

Na vývoji plášťov PANARACER neustále pracuje tím inžinierov. Firma je držiteľom certifikátov ISO 14001 a ISO 9001. Okrem kvality kladie firma veľmi veľký dôraz na ochranu životného prostredia a všetky výrobné procesy sú optimalizované práve s aspektom na čo najekologickejšie mateiály a výrobné procesy. Plášte PANARACER – niečo o technológii. V spodnej časti každého výstupu dezénu je super pružná, patentovaná zmes, vyvinutá prevratnou ZSG technológiou firmy PANARACER. Rozdiel medzi touto mäkkou gumou a mäkkou gumou iných firiem je, že si zachová svoje vlastnosti 2x tak dlho ako ostatné. Na povrch každého štoplíka je pridávaná tvrdá zmes, ktorá uzavrie mäkkosť a zabezpečuje dlhovekosť a výkonnosť pneumatiky. Skombinovanie oboch zložiek zabezpečuje optimálnu schopnosť dezénu prisposobiť sa podkladu pri maximálnej kontrole a komforte jazdy. ASB logo pri plášťoch znamená to, že v pneumatike je použitý patentovaný, tzv.protiprierazový gumený pás, ktorý znižuje možnosť defektu v priemere o 40 %.

Motto PANARACER : vyrábať vysoko kvalitné a inovatívne plášte na bicykle, s ktorými máte pocit, že na lepších pneumatikách ste nikdy nejazdili.

Produkty - Panaracer (28 produktov v ponuke)


Zobraziť všetky produkty od výrobcu Panaracer

Výber z produktov