Tufo


Česká firma TUFO, s viac ako 55 ročnými skúsenosťami, sa stala jedným z TOP svetových výrobcov galusiek. Galusky síce tvoria dôležitú časť sortimentu značky TUFO, ale rovnako kvalitné sú aj plášte a plášťovky (galusky pre plášťový ráfik) s touto značkou. Cestná cyklistika. Tento segment je v ponuke TUFO jednoznačne najsilnejší. Môžete si vybrať zo širokej ponuky galusiek, plášťov, plášťoviek aj bezdušových plášťov.

Pretekárske aj tréningové, rôzne farby a rozmery. MTB - galusky a bezdušové plášte. Bezdušové plášte sú samozrejmosťou, ale TUFO ako jedna z mála firiem na trhu, ponúka galusky aj pre MTB bicykle. Výhoda galusiek je ich nízka hmotnosť, výborné jazdné vlastnosti a lepšia manipulácia ako s bezdušovými plášťami. Cyklokros, dráhová cyklistika, triatlon, krasojazda aj vozíčky - pre všetky tieto kategórie nájdete vhodný plášť alebo galusku v sortimente TUFO. O celosvetovom renomé značky svedčí jej zastúpenie v 50 krajinách sveta a úžívanie ich zastúpenia v PRO tour. Neustály vývoj prináša tejto spoločnosti stále tie najlepšie výrobky, ktoré môžu smelo konkurovať ostatným výrobcom nielen na poli kvality. Aj preto sme sa rozhodli, že naše portfólio rozšíreme o produkty značky TUFO.

V našom sklade nájdete široký výber galusiek, plášťov a plášťoviek pre cestnú cyklistiku, na triatlon, cyklokros či MTB. A samozrejme, skladom bude všetko potrebné, čo pri montáži a oprave galusiek potrebujete - super je ich páska na lepsenie galusiek, tmely či nadstavce. Vieme promptne zareagovať aj na špeciálny dopyt na galusky mimo nášho štandardného sortimentu a tiež na zapletané kolesá TUFO pre cestnú cyklistiku aj MTB.

Produkty - Tufo (53 produktov v ponuke)


Zobraziť všetky produkty od výrobcu Tufo

Výber z produktov