Absolute Black


Britský dizajn v celej svojej kráse. Značka absoluteBLACK je najväčším výrobcom oválnych prevodníkov na svete. Zakladajú si na prepracovanom dizajne, kvalite a vynikajúcej výkonnosti s dlhou životnosťou. A aby nad týmito prioritami mali maximálnu kontrolu, výroba je situovaná v Európe. Proces výroby začína výberom najkvalitnejšieho materiálu - tých najlepších zliatin hliníka.

Použitie najmodernejšieho 3D CAD softvéru dáva slobodu vytvárať krásne a pozoruhodné členité diely, ktoré sú vyrobené tak, aby nielen dobre vyzerali, ale spĺňali aj funkčnosť. V absoluteBLACK majú úplnú kontrolu nad každým krokom od návrhu cez výrobu až po finálny produkt. V absoluteBLACK veria, že všetko sa dá vylepšiť - vrátane prevodníkov. Cieľom bolo dosiahnuť lepšiu účinnosť šliapania zmenou spôsobu, akým sa krútiaci moment prenáša z kľuky na zadné koleso. Preto bol vyvinutý ich špeciálny oválny tvar, vďaka ktorému sa prevodníky absoluteBLACK dostali na cyklistický trh a získali celosvetové uznanie.

Výhody oválneho prevodníka absoluteBLACK. Výhody takéhoto riešenia potvrdzujú viaceré štúdie, ktoré ukazujú na významné rozdiely pri použití absoluteBLACK oválnych prevodníkov v porovnaní s klasickými okrúhlymi. Celková efektivita stúpa až o 9 %, takže pri rovnakej rýchlosti budete mať o 7 % nižšiu spotrebu kyslíka, dýchaniu uľavíte až o 15 %, srdcová frekvencia bude stačiť o 10 % nižšia, ako pri použití oválnych prevodníkov oproti klasickým. Čo to znamená? Stručne povedané to znamená, že budete potrebovať menej energie pri rovnakom výkone. Pomocou oválnych prevodníkov môžete jazdiť dlhšie a rýchlejšie.

Produkty - Absolute Black (48 produktov v ponuke)


Zobraziť všetky produkty od výrobcu Absolute Black

Výber z produktov