Lezyne


Značka LEZYNE bola založená 1. marca 2007 ikonou cyklopriemyslu Mickim Kozuschkom. Tento bývalý profesionálny triatlonista je cyklista telom i dušou, ktorému sa podarilo nájsť úspech v každom podnikaní, ktorého sa dotkol. Od Maxcycles v Nemecku, cez značku komponentov Truvativ, ktorú predal firme SRAM v roku 2004, až po spoločnosť, ktorú založil v roku 2007 a ktorú dodnes vedie: Lezyne. To, čo pôvodne bolo spotrebným segmentom, ktorému dominovali nízke ceny a plastové výrobky – malé nástroje, pumpy a príslušenstvo – Kozuschek predefinoval dizajnovo a inžiniersky nádhernými produktami vyrobenými z veľmi kvalitných materiálov a našiel jazdcov, ktorí presne po takejto kvalite priam bažili. Odvtedy neustále inovuje a venuje sa kategórii po kategórii, od GPS až po LED svetlá. Lezyne svoj cieľ nemení a stáva sa lídrom v odvetví cyklistických doplnkov s produktami, ktoré získavajú množstvo ocenení na celom svete. Pumpy, minipumpy, náradie.

Inovatívne produkty, ako je pumpa CNC Floor Drive s hlavou ABS, minipumpa Carbon Road Drive s ľahkou technológiou Full Carbon a multifunkčné náradie používajúce dizajnový systém Center-Pivot, postavili značku Lezyne o krok pred konkurenciu. LED svetlá.

Od roku 2011 Lezyne vyvíja LED svetlá a opäť nastavila nové štandardy v oblasti dizajnu a funkcie. Tím dizajnérov a výrobných inžinierov pracuje pod vedením Mickiho Kozuscheka, aby vytvoril LED svetlá v tej najvyššej kvalite. Všetky LED diódy sú testované vo vlastnom laboratóriu v zariadení Integratin Sphere, kde sa testuje skutočná svietivosť. Lezyne tiež vyvinul svoje vlastné šošovky, používané na výrobu najlepšej možnej optiky na osvetlenie bicyklov. GPS cyklocomputre.

V roku 2015 Lezyne pridal do svojej línie novú kategóriu zavedením cyklopočítačov s GPS. Bol to prirodzený vývoj pre značku, ktorá už mala tím špičkových počítačových odborníkov a elektroinžinierov. GPS cyklocomputre Lezyne boli vyvinuté od základu in-house, aby boli ľahké, užívateľsky jednoduché a plné funkcií. Jedným z kľúčových atribútov počítačov GPS je možnosť spárovania s aplikáciou Lezyne Ally, ktorá umožňuje prijímanie e-mailových, textových a telefonických upozornení. Lezyne stále napreduje. V ďalšom roku značka zaviedla do minipumpičiek integrovaný nízkoprofilový digitálny tlakomer, ktorý z nich robí najmodernejšie minipumpy na trhu. Centrála firmy sa nachádza v meste San Luis Obispo, Kalifornia, USA; všetky ich výrobky sú vyrábané a montované v ich továrni v Taichung na Taiwane alebo úzko spolupracujú s dodávateľmi, ktorí vyrábajú diely výlučne pre Lezyne.

Mnohí zamestnanci spoločnosti Lezyne sú vášniví cyklisti a pravidelne sami testujú pripravované produkty skôr, ako sa začnú sériovo vyrábať. Okrem toho Lezyne hrdo sponzoruje športovcov najvyššej úrovne, vrátane tímu Lotto-Soudal, Cedrica Graciu, Danny MacAskilla a mnohých ďalších. Lezyne je kombináciou lásky k bicyklovaniu a vášne pre dizajn – Vynikajúco navrhnuté, inteligentne skonštruované a funkčne kompletné.

Produkty - Lezyne (183 produktov v ponuke)


Zobraziť všetky produkty od výrobcu Lezyne

Výber z produktov