Rock Machine bicykle

Bicykle Rock Machine – zažite dobrodružstvo

RM Blizzard
Bicykle Rock Machine sú od svojich začiatkov v roku 1994 navrhované tak, aby si bezpečne poradili s drsným terénom, prudkými a nebezpečnými svahmi hôr, nedostupnými trailami mimo civilizáciu – v zime, daždi, blate … v nevypočítateľných podmienkach divokej prírody, kde akékoľvek zlyhanie techniky môže byť fatálne.

Je to nikdy nekončiaca a náročná cesta, rovnako ako terén, kde sa bicykle Rock Machine cítia najlepšie. Nikdy neviete, čo bude za ďalším horizontom, ale niečo vám našepkáva, že v tom, čo robíte, sa zlepšujete. A to vás ženie ďalej, túžba neustále posúvať hranice vlastných možností. Odolnosť a tvrdosť skaly. Húževnatosť a vytrvalosť stroja.
Gény, ktoré sa už viac ako 20 rokov stretávajú v značke bicyklov Rock Machine.

Veľké kolesá s priemerom 29″ a 27,5″ (650B) sa stali novým štandardom MTB, čo výrobca bicyklov Rock Machine správne predpovedal už minulý rok. Oba rozmery ťažia z výhod veľkých kolies, ako je lepšie prekonávanie terénnych prekážok, stabilné vedenie stopy, lepšia stabilita a vyššia zotrvačnosť. Logicky je na nich postavená celá kolekcia bicyklov Rock Machine.
Odolnosť, tvrdosť, húževnatosť a vytrvalosť sú pre bicykle Rock Machine charakteristické. A to, že design a grafika boli vždy základom úspechu bicyklov Rock Machine, je zrejmé aj pri pohľade na modely 2015.
Presvedčte sa sami!

Zažite dobrodružstvo Rock Machine

Všetky otázky ohľadom značky Rock Machine vám rád poskytne náš odborník na túto značku Rasťo Kenteš >>