Náradie Park Tool

Náradie na opravu bicykla, montážne stojany a doplnky Park Tool

sada-park-toolVýrobný program firmy Park Tool U.S.A., ktorá sídli v severoamerickej Minnesote v meste St.Paul, je už od vzniku firmy v roku 1956 spojený s cyklistikou. Významným medzníkom sa stal rok 1963, odkedy sa Park Tool U.S.A. špecializuje výhradne na vývoj a výrobu prípravkov a náradia pre montáž, opravy a údržbu bicyklov.

Vzhľadom na túto špecializáciu a dôsledné využívanie bohatých skúseností dnes patrí náradie Park Tool k svetovej špičke vo svojom odbore. Rozsiahla ponuka takmer 300 položiek náradia a prípravkov, ktoré firma Park Tool U.S.A. vyrába vo svojich vlastných výrobných priestoroch nie je orientovaná len na vybavenie montážnych liniek a špecializovaných servisov, ale oslovuje stále viac jednotlivých cyklistov a domácich mechanikov. Pre nich je pripravené náradie pre núdzové opravy na cestách, ako aj vybavenie pre domácu dielňu a servis.

Prvým krokom k vytvoreniu kvalitnej dielne na opravu bicyklov je investícia do kvalitného montážneho stojanu. Firma Park Tool za posledných 50 rokov vyrobila stovky tisíc montážnych stojanov pre domácich, profesionálnych aj tímových mechanikov po celom svete. 

parktool manOpýtajte sa niektorého profesionálneho mechanika, aký používa montážny stojan a určite odpovie: „Park Tool“.
Napriek svetovému trendu pochádza prevažná väčšina cyklonáradia Park Tool zo Spojených štátov. Ako hovorí jeden z dvoch zakladateľov tejto legendy – Howard Hawkins: „Niečo vyrábame priamo v našej hale, niečo len kompletizujeme od amerických dodávateľov. Samozrejme, že niektoré veci si zadávame u časom preverených výrobcov v Ázii. Sme ale pyšní na to, že mnoho našich výrobkov môže niesť označenie Made in USA, čo u našej konkurencie nie je vôbec bežné. Na tom si zakladáme, práve tak ako na kvalite, ktorú vďaka tomu môžeme garantovať.“

PARK TOOL – značka absolútnej kvality!

Pozrite si katalóg: Cyklonáradie Park Tool >> 

Rady a návody na servis, opravu a údržbu bicyklov >> 

Mechanici najlepších profesionálov používajú náradie Park Tool. Firma sponzoruje najlepšie profesionálne cyklistické tímy sveta 

Všetky otázky ohľadom značky Park Tool vám rád poskytne náš odborník na túto značku Rasťo Kenteš >>

Stránka výrobcu: www.parktool.com