Cyklodoplnky SIGMA

Cyklocomputere Sigma dlhodobo patria medzi najobľúbenejšie a pravidelne víťazia v anketách užívateľov – cyklistov. Nemecký výrobca Sigma nesklamal a na rok 2015 pripravil opäť niekoľko noviniek v segmente cyklopočítačov, osvetlenia, športových hodiniek, inteligentných zariadení a softvéru.

Sigma_BC_14_12_STS_Alti

BC 14.12 STS Alti

U cyklocomputrov je k dispozícii najpredávanejší model BC 8.12 ATS, teraz aj v elegantnej čiernej farbe. Ďalšou novinkou je bezkáblová verzia najlacnejšieho cyklocomputera s výškomerom – BC 14.12 STS ALTI.

sigma_sportster

Sigma Sportster biele

Medzi svetlami zaujme určite Sportster – kompaktné predné svetlo so silou 30 LUXov, integrovanou Litium-Ionovou aku batériou. Svetlo Sigma Buster 200 má výkon 200 lumenov, malé rozmery a podobne ako Sportster Lithium-Ion batériu a USB konektor.

pulzmeter_PC_26_14

PC 26.14


P
ulzmeter Sigma PC 26.14 v bielej, modrej alebo čiernej farbe dopĺňa radu digitálne kódovaných športtesterov. Je vhodný na rôzne športy, ale aj ako skvelý doplnok pre každý deň.

sigma_rc_move

Sigma RC Move


Športové hodinky RC MOVE sú novým konceptom od Sigmy. V spojení s iPhonom a aplikáciou SIGMA MOVE sa stáva inteligentným tréningovým partnerom. Hodinky Sigma RC MOVE po spojení s aplikáciou MOVE vytvárajú tréningový nástroj s GPS, ovládaním hudby a prístupom na Facebook či Twitter. Všetky hodnoty aplikácie, ako napríklad rýchlosť behu, vzdialenosť a hodnoty srdcovej frekvencie sú zobrazené súčasne na hodinkách aj v aplikácii a sú prenášané pomocou hlasového ovládania po každom kole.

Prečítajte si aj ďalšie informácie o cyklocomputroch, pulzmetroch a svetlách Sigma