Max1


Česká značka MAX1 Bike Components si dala za cieľ urobiť cyklistiku dostupnejšou väčšej skupine ľudí, ktorí milujú cyklistiku a chcú si svoje biky personalizovať a prispôsobiť podľa vlastných predstáv.

Produkty MAX1 nielen na bicykli dobre vyzerajú, skvele fungujú, ale viete si ich zaobstarať za rozumnú cenu, v širokej palete farieb a v rôznych prevedeniach. Prinášajú kompletný sortiment doplnkov a príslušenstva k bicyklom pre nadšených rekreačných športovcov i profesionálov.

Konkrétne sa jedná napríklad o kazety, predstavce, brzdové kotúče a platničky, teleskopické sedlovky, náboje, riadítka, pedále a veľa ďalšieho. Dnes už ich produkty majú za sebou dlhú cestu vývoja a inovácií. Niečo vyše 15 rokov vkladajú vlastné skúsenosti a poznatky z testovania v reálnych podmienkach, aby dosiahli čo najlepšie výsledky. MAX1 pravidelne do sortimentu pridáva ďalšie novinky podľa najmodernejších trendov a potrieb cyklistov. Pracujú tiež na výkonnostnej sérii produktov, ktorá doplňuje sortiment o ďalšie položky, aby uspokojili tých najnáročnejších cyklistov.

Produkty - Max1 (114 produktov v ponuke)


Zobraziť všetky produkty od výrobcu Max1

Výber z produktov