EFFETTO MARIPOSA


Effetto Mariposa je švajčiarska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na bezdušové systémy a príslušenstvo k nim, opravné sady defektov, momentové kľúče, visco-elastic ochranné fólie a veľa ďalšieho.

Spoločnosť vznikla v roku 2007, kedy zároveň predstavila aj kolekciu Giustaforza, prvých momentových kľúčov dizajnovaných špeciálne pre cyklistiku. Po viac ako 10 rokoch Giustaforza je stále jednotkou na trhu.

Inovatívnosť spoločnosti potvrdzuje aj fakt, že ako prví vyvinuli tmel s penidlom do bezdušových plášťov, ktorý neobsahuje amoniak. Caffélatex bol postupom rokov vyvíjaný a momentálne patrí medzi najpredávanejšie preventívne tmely proti prepichnutiu plášťov do bezdušových systémov.

Tím značky Effetto Mariposa je založený z vášnivých cyklistov, ktorých teší myšlienka o 5:00 ráno si privstať, vychutnať si každé stlačenie pedála, cítiť ranný vánok na tvári, zašpiniť sa štrkom alebo blatom, prísť domov kompletne vyčerpaný, ale byť z toho šťastný. Ich záľubu a radosť z cyklitiky vidieť aj na kvalite a jedinečnosti ich produktov.

Produkty - EFFETTO MARIPOSA (22 produktov v ponuke)


Zobraziť všetky produkty od výrobcu EFFETTO MARIPOSA

Výber z produktov