Rock Machine


Bicykle Rock Machine sú od svojich začiatkov v roku 1994 navrhované tak, aby si bezpečne poradili s drsným terénom, prudkými a nebezpečnými svahmi hôr, nedostupnými trailami mimo civilizáciu – v zime, daždi, blate … v nevypočítateľných podmienkach divokej prírody, kde akékoľvek zlyhanie techniky môže byť fatálne. Je to nikdy nekončiaca a náročná cesta, rovnako ako terén, kde sa bicykle Rock Machine cítia najlepšie. Nikdy neviete, čo bude za ďalším horizontom, ale niečo vám našepkáva, že v tom, čo robíte, sa zlepšujete. Odolnosť, tvrdosť, húževnatosť a vytrvalosť sú pre bicykle Rock Machine charakteristické. Design a grafika boli taktiež vždy základom úspechu bicyklov Rock Machine a je to zrejmé aj pri pohľade na modely 2021.

Tohto ročná kolekcia prináša širokú ponuku celodpružených bicyklov, hardtailov a e-bikov. Celoodpružené blizzardy ponúkajú v enduro a xc modeloch. Enduro verzie zvládujú svetový pohár a môžeš sa na ne spoľahnúť, že prekonajú akýkoľvek náročný terén, ktorým preletíš. Pomoháha im v tom kvalitné odpruženie s vysokými zdvihmi, vysoká brzdná sila a ,,mullet,, prevedenie kolies (29“ predné koleso a 27,5“ zadné koleso). Rýchle XC prevedenia na 130/120 zdvihoch sú skvelé na trailoch, ale zvládnu aj klasický maratónsky švih alebo celodenné cyklotúry.

Zaujímavou novinkou vo svete hardtailov je nový Blizz TRL, ktorý vyniká svojou agresívnou trailovou geometriou v britskom štýle. S ním si za výbornú cenu viete užiť veľa zábavy aj na tých najnárošnejších trailoch. Ak ste väčším fanúšikom XC, Rock Mashine pre vás pripravil aj ultraľahké karbónové varianty s pretekárskou dušou. Dobrodruhovia a milovníci gravelu si tento rok môžu vybrať z rôznych variant modelov gravelride, v hliníkových aj karbónových prevedeniach, s montážnymi bodmi pre všetku bikepackingovú výbavu. Stále viac a viac populárne horské elektrobicykle sú v celoopruženej variante blizzard INT, hardtailovej variante blizz INT a zaujímavom fatbike prevedení Avalanche INT. Okrem spomínaných bicyklov ponúkajú aj klasické crossové a junior bicykle, spolu s elektronickým prevedením crossových a mestských bicyklov. Pre nežnejšie pohlavie Rock Machine prispôsobil niektoré varianty bikov, ako napríklad hardtail Catherine alebo elektrobicykel Torrent INT Lady. Značku Rock Machine môžete vidieť na svetových pohároch v endure a významná je aj ich spolupráca a podpora lokálnych talentov.

Zažite dobrodružstvo Rock Machine!

Produkty - Rock Machine (92 produktov v ponuke)


Zobraziť všetky produkty od výrobcu Rock Machine

Výber z produktov