Rock MachineBicykle Rock Machine sú od svojich začiatkov v roku 1994 navrhované tak, aby si bezpečne poradili s drsným terénom, prudkými a nebezpečnými svahmi hôr, nedostupnými trailami mimo civilizáciu – v zime, daždi, blate … v nevypočítateľných podmienkach divokej prírody, kde akékoľvek zlyhanie techniky môže byť fatálne.

Je to nikdy nekončiaca a náročná cesta, rovnako ako terén, kde sa bicykle Rock Machine cítia najlepšie. Nikdy neviete, čo bude za ďalším horizontom, ale niečo vám našepkáva, že v tom, čo robíte, sa zlepšujete. A to vás ženie ďalej, túžba neustále posúvať hranice vlastných možností. Odolnosť a tvrdosť skaly. Húževnatosť a vytrvalosť stroja.
Gény, ktoré sa už viac ako 20 rokov stretávajú v značke bicyklov Rock Machine.

Veľké kolesá s priemerom 29″ a 27,5″ (650B) sa stali novým štandardom MTB, čo výrobca bicyklov Rock Machine správne predpovedal už minulý rok. Oba rozmery ťažia z výhod veľkých kolies, ako je lepšie prekonávanie terénnych prekážok, stabilné vedenie stopy, lepšia stabilita a vyššia zotrvačnosť. Logicky je na nich postavená celá kolekcia bicyklov Rock Machine.
Odolnosť, tvrdosť, húževnatosť a vytrvalosť sú pre bicykle Rock Machine charakteristické. A to, že design a grafika boli vždy základom úspechu bicyklov Rock Machine, je zrejmé aj pri pohľade na modely 2015.
Presvedčte sa sami!

Zažite dobrodružstvo Rock Machine


Produkty - Rock Machine (892 produktov v ponuke)


Zobraziť všetky produkty od výrobcu Rock Machine

Výber z produktov