Cyklocomputre, pulzmetre, osvetlenie na bicykel Sigma

SIGMA SPORT vyvíja, vyrába a predáva elektroniku pre šport už niekoľko desaťročí. Prvý cyklocomputer Sigma bol vyrobený pred viac ako 30-timi rokmi. Za kvalitu svojich produktov je SIGMA pravidelne odmeňovaná spokojnými zákazníkmi. Pravidelne už niekoľko rokov cyklocomputre SIGMA získavajú v dvoch najprestížnejších cyklistických časopisoch „bike“ a „TOUR“ cenu Readers Award. Napríklad v roku 2014 až 47% čitateľov časopisu „bike“ a 54% čitateľov časopisu „TOUR“ označilo značku cyklocomputrov SIGMA ako najlepšiu. Hlavnými kritériami pri rozhodnutí kúpiť si práve cyklocompouter SIGMA boli u čitateľov najmä „pokročilé technológie“, „vysoká kvalita“ a „dobré výsledky v testoch“.

display-pulzmeterStále rastúci záujem a výrobky Sigma na Slovensku nás presviedča, že táto značka si získala výborné meno aj na Slovensku.

Firma SLOGER-EU s.r.o. je importérom cyklodoplnkov SIGMA na Slovensku. V spolupráci s cyklopredajňami a športovými obchodmi na Slovensku sa snažíme poskytovať čo najlepší servis pri predaji cyklocomputerov, pulzmetrov a osvetlenia značky Sigma.

Na týchto stránkach prinášame dôležité informácie o produktoch Sigma pre všetkých, ktorí sa rozhodli tieto osvedčené výrobky využívať. Nájdete tu rady k jednotlivým produktom, správy o novinkách, katalógy a mnoho ďalších dôležitých informácií.

Viac o špičkových športových produktoch firmy SIGMA nájdete na nasledovných stránkach:

Pre jednoduchšiu obsluhu cyklocomputerov, pulzmetrov a svetiel Sigma máme pre vás návody v slovenčine. Na nasledovných stránkach si môžete stiahnuť návody v PDF formáte alebo si prezrieť inštruktážne videá, ktoré vám pomôžu s montážou cyklocomputerov, stiahnutím softvéru Sigma Data Center alebo kalibráciou bežeckých pulzmetrov Sigma:

Pozrite si katalóg celého sortimentu SIGMA 2015 >>

Stránka výrobcu: www.sigmasport.com