LEZYNE pridal do svojej GPS platformy pripojenie s aplikáciami KOMOOT A RELIVE


Výrobca prémiových cyklistických doplnkov Lezyne opäť aktualizoval svoju modernú kolekciu GPS zariadení. Táto nová aktualizácia spája spoločnosť Lezyne s inovatívnou značkou na plánovanie dobrodružstva Komoot a interaktívnou platformou zdieľania zážitkov Relive. To ešte viac posilňuje kompatibilitu Lezyne s tretími stranami, ktorá už obsahuje aplikácie Strava, TrainingPeaks a Today´s Plan.

„Sme veľmi radi, že sa môžeme spojiť so spoločnosťami Komoot a Relive,“ hovorí Dillon Clapp, celosvetový marketingový manažér Lezyne. „Obe značky ponúkajú veľmi zábavnú a interaktívnu komunitu a vieme, že naši používatelia GPS cyklocomputrov budú nadšení, že sme pridali tieto funkcie na našu GPS platformu.“

Rýchlo rastúci Komoot sa môže pochváliť viac ako 10 miliónmi používateľov a ponúka jedno z najlepších rozhraní pre plánovanie a navigáciu trás po celom svete. Po prepojení účtov Lezyne a Komoot, sa trasy vytvorené pomocou appky Komoot dajú bezdrôtovo odoslať na zariadenie GPS Lezyne prostredníctvom aplikácie Lezyne Ally v telefóne.

Relive predstavuje komunitu viac ako piatich miliónov členov, ktorí môžu zdieľať svoje dobrodružstvá pomocou rozprávania príbehov, animovaných 3D videí a ďalších. Teraz je možné aktivity zaznamenané pomocou zariadenia Lezyne GPS a prenesené do aplikácie telefónu Lezyne GPS Ally, alebo na web GPS Root, bezproblémovo zdieľať pomocou aplikácie Relive.

Aktivácia týchto nových funkcií na platforme GPS spoločnosti Lezyne je bezplatná, vyžaduje si však rýchlu aktualizáciu firmvéru zariadenia Lezyne GPS a aplikácie pre smartfóny (ak nie sú vybraté automatické aktualizácie, skontrolujte obchod s aplikáciami).

Komoot aj Relive navyše ponúkajú bezplatnú verziu svojich príslušných platforiem s možnosťami aktualizácie, aby sa odomkli ďalšie komplexné a interaktívne funkcie.
Rovnako ako u všetkých aktualizácií GPS firmvéru spoločnosti Lezyne, aj teraz sa implementujú aj ďalšie vylepšenia ich existujúceho rozhrania.

Pre ďalšie informácie a detail nastavení navštívte stránky :
https://ride.lezyne.com/pages/relive
https://ride.lezyne.com/pages/komoot
https://www.relive.cc/lezyne
https://www.komoot.com/