Nové značky v našom sortimente

Šesť nových brandov v našej ponuke

Ako sme sľúbili, s viacerými zmenami v našej spoločnosti prichádza aj čerstvý vietor v podobe nových a hlavne zaujímavých brandov. Niektoré z nich budú možno pre vás nové, no pre väčšinu z vás istotne nebudú neznáme. Naopak, sme pevne presvedčený o tom, že viacero z nich už môžeme smelo zaradiť medzi ostrieľané značky cyklistických doplnkov s celosvetovou pôsobnosťou. A to je príležitosť pre vás, našich zákazníkov, nielen využiť túto možnosť oboznámiť sa s týmito novými značkami, ale aj za výhodných podmienok objednať tovar do vašich predajní.

SIS

Víziou tejto britskej značky doplnkov výživy je stať sa svetovou jednotkou v tomto odvetví, čo hovorí za všetko. Neustály vývoj nových produktov podporený len tým najlepším výskumom, prináša také produkty, ktoré využije každý športovec, cyklista, atlét, futbalista. Či profík, vytrvalec alebo amatér, jednoducho pokiaľ chcete maximalizovať svoj výkon na bicykli, v posilňovni, treba kráčať s modernou dobou a používať tie najlepšie produkty športovej výživy.

TUFO

Základnou filozofiou tejto už legendárnej českej značky je špeciálizácia na vývoj a výrobu galusiek – toho najlepšieho obutia pre cyklistický šport. Produkty tejto značky dosahujú špičkové parametre vďaka neustálemu vývoju a výskumu, čím spĺňajú len tie najprísnejšie kritéria každého cyklistu.

FLR

Cyklistické tretry patria k najdôležitejšej “povinnej” výbave každého správneho cyklistu. Hoci je táto značka na trhu pomerne krátko, vďaka Benovi Kingovi má už na konte dve etapové víťazstva na Vuelte. V ponuke je slušný výber cestných i horských tretier, zimných ako aj turistických a fitness tretier. V prípade záujmu vieme predstaviť aj osobne prostredníctvom vzorkovej kolekcie tretier značky FLR.

absoluteBLACK

Láska k cyklistike, to je základný stavebný kameň pre najväčšieho výrobcu oválnych prevodníkov na svete. Všetko je zastrešené na eúropskom kontinente – dizajn v Británii, materiál na výrobu pochádza z Nemecka, samotná produkcia v Poľsku a finálna povrchová úprava opäť v Británii. Veľkou výhodou prevodníkov tejto značky sú aj konkurencieschopné ceny pre konečných spotrebiteľov.

SAPIM

Už viac ako 100 rokov vyrába táto belgická spoločnosť špice a niple tej najvyššej kvality a patrí k svetovým lídrom vo vývoji a produkcii týchto cyklistických súčiastok. Tie sú vyrábané z tých najlepších dostupných surovín a predtým než hotové výrobky dorazia k svojim zákazníkom, sú podrobené dôkladným testom, aby spĺňali len tie najvyššie kvalitatívne kritéria.

RYDE

Jedinečná skúsenosť za viac ako polstoročie vo výrobe ráfkov umožňuje tejto holandskej spoločnosti dodávať na trh tie najkvalitnejšie ráfky od tých najjednoduchších až po tie najviac sofistikované. Už od začiatkov sú synonymami tejto značky kvalita, bezpečnosť, spoľahlivosť a neustály záväzok k vylepšovaniu a zdokonaľovaniu ponúkaných produktov.