Multifunkčné náradie LEZYNE - ešte dokonalejšie

Nové modely multifunkčného náradia Lezyne ponúkajú bezkonkurenčnú kvalitu, presnosť, ergonómiu, životnosť a odolnosť proti korózii.
Multikľúče na bicykel LEZYNE, vyrobené v kvalite profi servisného náradia, ponúkajú moderné, bity a nástroje, starostlivo vybrané na základe dlhoročných skúseností s dizajnom a výsledkami testovania v reálnych podmienkach, v starostlivo zostavenej zostave so širokou škálou možností zabezpečujúce dokonalú variabilitu pre každú opravu. Prepracovaná ergonómia ponúka lepšie páky bez toho, aby ste sa museli preťažovať vaše ruky, zatiaľ čo hladšie vyklápanie náradia umožňuje bezproblémovú opravu a ladenie aj počas jazdy. Vytvrdené, presné bity ponúkajú jemné tolerancie pre lepšie použitie na pevne utiahnutých skrutkách a zároveň zabepečia, aby sa vaša jazda nekončila kvôli uvoľnenej skrutke. Špičková odolnosť proti korózii vo svojej triede udržuje hrdzu na uzde a zaisťuje roky kvalitných služieb multikľúčov Lezyne.
Prepracované kombinácie bitov a nástrojov, integrované nitovače reťaz, rozpery doštičiek kotúčovej brzdy, držiaky rýchlospojky, hlavice na CO2 bombičky a ďalšie vychytávky znamenajú, že budete pripravení na čokoľvek bez ohľadu na to akú náročnú jazdu si zvolíte.