Testovanie bicyklov Rock Machine

Počas najbližších týždňov budete mať možnosť vyskúšať si nové modely bicyklov Rock Machine počas viacerých testovacích dní.

Otestujte nové modely bicyklov Rock Machine

Aj pre rok 2015 sme pre milovníkov bicyklov pripravili niekoľko možností otestovať nové modely bicyklov Rock Machine. Veľký úspech mala už jesenná akcia v Rock Machine Bikeparku na Malinom Brde, kde sme predstavili nové modely bicyklov. Cyklisti, ktorí ešte nestihli otestovať bicykle Rock Machine na Malinom Brde alebo si chcú testovanie zopakovať, budú mať niekoľko možností aj počas nadchádzajúcej sezóny.

Vyberáte si nový bicykel a neviete sa rozhodnúť? Nie ste si istý, či karbónový hardtail alebo hliníkový enduro? Rock Machine vám pomôže pri rozhodovaní. Využite možnosť vyskúšať si nové modely bicyklov Rock Machine počas testovacích dní u predajcov alebo počas nadchádzajúcich eventov.

Termíny a miesta testovania

3. 5. 2015 Testovací deň predajne Športservis Podunajské Biskupice na Železnej Studničke.
Konkrétne podmienky zapožičania bicyklov na testovanie poskytnú pracovníci predajne Športservis.

29. – 31. 5. 2015 BIKEFEST Kálnica v Bikeparku Kálnica. 

Viac o akcii nájdete na stránke Bikefestu: www.bikefest.sk/

Počas testovacích dní bude možné testovať nasledovné bicykle Rock Machine : 

Elektrobicykel E50 SPORT LP

Ďalšie miesta a termíny testovania budeme priebežne dopĺňať.

Bicykle Rock Machine aj v Bikeparku na Malinom Brde.

Od 1.mája môžete celú letnú sezónu jazdiť na bicykloch Rock Machine na Malinom Brde v Bikeparku Rock Machine

V krásnej scenérii Veľkej Fatry tu nájdete 9 trás rôznej náročnosti s celkovou dĺžkou viac ako 10 km, vrátane prvej enduro trate na Slovensku s názvom Blizzard. Trasy sú odstupňované podľa náročnosti. Najťažšia – downhillová zjazdovka spĺňa aj medzinárodné kritériá a v dĺžke 2200 m prekonáva výškový rozdiel približne 400 m.

Okrem trás pre zjazdové bicyklovanie sú súčasťou parku aj úseky vhodné pre jazdu na horských terénnych kolobežkách. Bicykel, resp. kolobežku vám na štart pohodlne vyvezieme na 8-miestnej kabínkovej lanovke.

V prípade, že nedisponujete špeciálnym zjazdárskym bicyklom, v údolnej stanici kabínkovej lanovky sa nachádza požičovňa bicyklov a vybavenia od Rock Machine.

Viac o bicykloch Rock Machine nájdete na stránkach www.rockmachine.sk