Bicykle RM RACERIDE

lepšia akcelerácia a ovládanie bicykla 

Karbónové rámy cestných bicyklov RaceRide – Nízka hmotnosť bola jedným zo základných parametrov pri navrhovaní cestných bicyklov Rock Machine. Napriek tomu sa pri ich konštruovaní nepristúpilo k žiadnym kompromisom, ktoré by mohli negatívne ovplyvňovať ich základné vlastnosti – odolnosť, komfort a optimálny prenos energie. Cestné bicykle RaceRide sú postavené na tuhých, ľahkých rámoch s minimálnym aerodynamickým odporom, ktoré vám budú bezpečnou oporou pri každej jazde.
Bicykle RaceRide vám zároveň ponúkajú pohodlie: Konštrukčné riešenia ako sú sploštené sedlové vzpery, pohlcujú nárazy z nerovností na ceste a výrazne znižujú únavu a bolestivosť pri dlhých jazdách. Cestné karbonové rámy Rock Machine sa podarilo ich tvorcom skonštruovať tak, aby aj napriek svojej nespornej kvalite boli cenovo dostupné širokej skupine cyklistov.

Benefity bicyklov RM RaceRide

rock machine raceride-techMaximálna rýchlosť – Vysoká tuhosť najviac zaťažovaných oblastí rámov cestných bicyklov Rock Machine je kľúčová s ohľadom na efektívny prenos energie na pohyb vpred a výslednú rýchlosť jazdy.
Dlhšie v plnom tempe – Kompaktná slopingová geometria v kombinácii so subtilnými sedlovými vzperami je navrhnutá pre vysokú schopnosť absorpcie vibrácií, ktoré potom jazdcom neznepríjemňujú jazdu.
Okamžité zrýchlenie – Pre bicykle Rock Machine bola zvolená kombinácia ča najľahších ráfkov, plášťov a duší, ktoré zaišťujú bleskovú akceleráciu a pomáhajú jazdcom šetriť cennú energiu.
Perfektná ovládateľnosť – Geometria rámov cestných bicyklov Rock Machine je navrhnutá tak, aby bicykel spoľahlivo reagoval na povely jazdca. Precízne vedenie stopy umocňuje vysoká torzná tuhosť, ktorá je dosiahnutá použitím pevnej osky u nábojov oboch kolies a kónického stĺpika vidlice.
Jednoduché radenie / čistý design – Vnútorné vedenie laniek prispieva k jednoduchšej údržbe, dlhšej životnosti a bicyklu dáva čistý vzhľad.
Zjazdy pod kontrolou – Dokonale ľahký chod, presné dávkovanie sily a vysoký výkon hydraulických bŕzd Shimano za všetkých jazdných podmienok umožňujú cyklistom presnejšie a bezpečnejšie ovládanie bicykla v zjazdoch a pri prejazde zátačkami.

Nové modely bicyklov RaceRide aj na Di2 a s kotúčovými brzdami.

V novej v kolekcii Rock Machine si môžete užiť komfort, ktorý prináša elektronické radenie Shimano Di2 alebo hydraulické kotúčové brzdy, ktoré radikálne posúvajú limity brzdenia a umožnia vám rýchlo, bezpečne a s maximálnou istotou zdolať akýkoľvek zjazd bez ohľadu na jeho sklon, dĺžku a počasie.
Geometria bicyklov RM Raceride >>

Cestné bicykle Rock Machine sú dostupné s karbonovým alebo duralovým rámom. Výber je na vás!

Viac o cestných bicykloch Rock Machine >>