Karbónové bicykle Rock Machine EXPLOSION

Divoké, výbušné, rýchle

Karbónové modely EXPLOSION sú tu pre tých, ktorí sa radi postavia na štart pretekov cross country alebo maratónu. Charakterizuje ich vynikajúci prenos energie, odolnosť, ovládateľnosť a skvelý jazdný komfort. Podľa jazdného štýlu si môžete vybrať model s 29“ alebo 27.5“ kolesami.

karbonovy ram rock machineVšetky vyspelé technologické riešenia robia z jazdy na karbónových modeloch Explosion skutočný zážitok.
Tapered H-Tube (FPS) – Tvar hlavovej rúrky je navrhnutý s ohľadom na dosiahnutie čo najväčšej kontaktnej plochy v mieste spojenia dolnej a hornej rámovej rúrky. Naše riešenie zvyšuje tuhosť predného rámového trojuholníka a bicykel se isto a presne ovláda. Svoj Rock Machine tak budete mať vždy celkom pod kontrolou.
Biaxiálna dolná rámová rúrka -Dynamicky tvarovaná dolná rámová rúrka rešpektuje rozloženie síl, ktoré na ňu pôsobia. Rám vykazuje vysokú bočnú tuhosť, maximálnu pevnosť a odolnosť. Bicakel tak hravo odolá aj silným nárazom od nerovností v teréne.
Vzpery Dynastay – Špecifické tvarovanie sedlových vzpier Dynastay zlepšuje vertikálnu flexibilitu rámu a jazdný komfort. Vynikajúci komfort karbónových bicyklov Rock Machine si vás doslova podmaní. Na konci každej jazdy budete bojovať s pokušením predĺžiť si ju o ďalšie kilometre.
Power Transfer Point – Spojenie stredu so spodnou rámovou rúrkou a reťazovými vzperami je kľúčové pre dosiahnutie maximálnej tuhosti. Konštrukčný prvok „Power transfer point“ umožňuje bicyklom Rock Machine účinný prenos energie z pedálov, zároveň sa aj významne podieľa na presnom a intuitívnom ovládaní bicykla.
Integrated PostMount – Umiestnenie brzdového strmeňa vnútri zadného trojuholníka znižuje vibrácie pri brzdení a chráni strmeň pred poškodením kameňmi. Neočakávané nástrahy terénu tak predstavujú omnoho menšie riziko!

Benefity bicyklov RM Explosion

Vyspelé technológie. Nová generácia karbónových rámov vyrobená za pomoci najmodernejších technológií je zárukou, že si užijete každú jazdu.
Blesková akcelerácia. Ľahký a tuhý rám zaisťuje efektívny prenos síl na pohyb dopredu. Kolesá s nízkou obvodovou hmotnosťou sú zárukou bleskovej akcelerácie.
Kvalita Shimano. Kompletné radenie z produkcie značky Shimano je zárukou jednoduchej a presnej zmeny prevodov, dlhej životnosti a bezproblémovo tichého chodu bicykla.
Pruženie pod kontrolou. Diaľkovým uzamykaním vidlice priamo z riadítok urobíte z bicykla Explosion v momente cestný špeciál bez potreby meniť úchop gripov. Môžete sa tak po celú dobu celkom koncentrovať na riadenie.
Maximálna rýchlosť. Ľahké a tuhé kolesá Fulcrum obuté do plášťov Schwalbe sú synonymom pre maximálnu rýchlosť a bleskovú akceleráciu karbónových bicyklov Explosion.
Geometria bicyklov RM Explosion >>

Možnosť voľby – bicykel Explosion s 29″ alebo 27,5″ kolesami

EXPLOSION 29 – Hard, durable bikes for long challenging rides!

Viac o bicykloch Rock Machine nájdete na www.rockmachine.sk