S bicyklami Rock Machine po Slovensku

Bicykle Rock Machine sa vydali na cestu po Slovensku. V desiatich častiach relácie Bicyklom po Slovensku budú bicykle Rock Machine sprevádzať autorov tohto projektu na zaujímavé miesta Slovenska. Okrem návštevy krásnych zákutí našej krajiny sa budú venovať tiež servisu bicyklov, ďalším ľuďom a veciam okolo bicyklov. 

V prvej časti bicykle Rock Machine so svojimi jazdcami vyrazili na zaujímavú cyklotúru z Ružomberka do Vlkolínca a okolia. Veľmi pekné zábery a informácie pre každého cykloturistu. 

1.diel: Ružomberok – Vlkolínec – Jazierce – Ružomberok

V druhej časti sa chlapci z RESCUEprojectSK vybrali do Chočských vrchov. Využili nádherné počasie tohto leta a prešli ďalšími skvostnými časťami Slovenska na hranici Liptova a Oravy. Krásne zábery vás presvedčia, že sa netreba vždy držať len značených ciest. Tie najkrajšie trasy sú zatiaľ neznačené. 

2.diel: Liptov a Orava

Tretia časť zaviedla našich bikerov do Štiavnických vrchov, krásneho a pre cyklistiku veľmi vďačného kraja Slovenska. Krásna príroda, malebné tajchy a pekne značené cyklotrasy. 

3.diel: Pivovarský okruh – Vyhne

V Štiavnických vrchoch je toľko cyklisticky a turisticky zaujímavých miest, že sa to do jedného dielu Bicyklom po Slovensku nevošlo. Vo štvrtej časti si môžete pozrieť náročnejší Hodrušský okruh.  

4.diel: Bajkom k tajchom

Tentokrát si môžete na záberoch našich bikerov pozrieť okolie Liptovskej Mary a veľkú časť Liptovskej doliny. Ďalší z nádherných kútov Slovenska – z jednej strany Vysoké, z druhej Nízke Tatry. Nechajte sa inšpirovať.  

5.diel: Po Hornom Liptove