Podporujeme

Šport, cyklotímy

Bicykle a cyklistiku máme radi, my sami aktívne (niektorí viac, niektorí menej 🙂 ) bicyklujeme a teší nás, keď na Slovensku vyrastajú talenty v tomto športe. Podporujeme slovenské cyklotímy Outsiterz-Novatec cycling Team , CK Spartak Tlmače a CK Unitrek BIKE Team Poprad.
Sme radi, že títo športovci používajú, testujú a sú spokojní s výrobkami značiek, ktoré na Slovensku distribuujeme.

Janka Števková na bedni

Cyklisti Outsiterz-Novatec cycling Team jazdia s prilbami a okuliarmi Alpina

Od roku 2011 spolupracujeme s jedným z najúspešnejších cyklotímov Slovenska – s tímom Outsiterz-Novatec cycling Team.
V horúčavách a v pote, jeden pretek za druhým cyklisti zo stajte Outsiterz Novatec tvrdo makajú a stále sa zlepšujú aj vďaka podpore značky Alpina. O ich bezpečnosť a pohodlie sa starajú prilby Alpina Pheox, Carapax, D-Alto, Mythos a okuliare Alpina Twist Four so sklami Varioflex.

O výsledkoch jazdcov Outsiterz-Novatec cycling Team si môžete prečítať v reporte za rok 2015 >>

2015-62015-1 2015-4

 

Spartak-TlmaceCK Spartak Tlmače

Podporujeme cyklistický klub Spartak Tlmače, v ktorom jazdí mnoho mladých talentovaných jazdcov. Klub v minulosti vychoval množstvo skvelých cyklistov na vrcholovej reprezentačnej úrovni, ako aj funkcionárov cyklistického zväzu. marek na bedni

Chlapci v tejto sezóne jazdia v prilbách Alpina, ktoré spĺňajú najvyššie kritériá kvality a špičkového dizajnu. Nakoľko sa nám táto spolupráca osvedčila plánujeme  do budúcna ďalšie sponzorské väzby s týmto úspešným klubom.

 

CK Unitrek BIKE Team Poprad.unitrek team

Plášťami Panaracer sme podporili tím mladých cyklistov z Popradu. Chlapci a dievčatá súťažia v MTB, cyklokrose aj na ceste a určite z nich vyrastú kvalitní športovci. Držíme im palce!

CK BANG Team

Bang tím je banda mladých ambicióznych ľudí, ktorí žijú športom a sú zapálení pre vec. V Bang downhill teame sa snažia dávať šancu mladým talentom, ktorí majú potenciál napredovať.

Za 4 roky pôsobenia v ich tíme vyrástol MAJSTER SR 2015 a celkový víťaz Elitnej kategórie Jozef „Dodo“ Ondič, zároveň celkový víťaz Moravsko-Slovenského DH Cupu v kategórii Junior, tiež celkový víťaz SPDH kategórie HT aj Hobby a máme za sebou mnoho ďalších skvelých úspechov.

Všetkých nás spája pozitívny vzťah k cyklistike a spolu chceme zabojovať nie len v slovenskom pohári o čo najlepšie priečky ale aj na zahraničných pretekoch.

 

 

Ambasádori Rock Machine

Trate – skoky – traily – výšlapy – výhľady … táto partia toho má prejazdené veľa – aj zahraničie – ale predsa len sú to patrioti a najradšej brázdia slovenské hory 🙂
Točia krátke filmy a robia akčné fotografie zo svojich ciest. Táto spolupráca začala spontánne, veď ako ináč 🙂 Prezentujú naše cykloprilby a okuliare Alpina ale hlavne bicykle Rock Machine a ich práca je naozaj úžasná. Ozi a Palo sú Rock Machine ambasadori – vlajkonosiči. Chalani skrátka vedia čo robia a my tiež…

 

Ján Kočiš – Trialový Majster Sveta

Naša skvelá spolupráca s Popradským cyklo obchodom Unitrek nám priniesla nového člena tímu. Neposedný, zábavný, dobrosrdečný a veľmi šikovný chalanko spod Tatier menom Janko Kočiš sa stal naším kolegom, kamarátom a Rock Machine ambasadorom. Svoju trialovú šou predvádza po celom Slovensku, ak ste ju ešte nevideli tak určite čoskoro príde do vášho mesta! Jeho si naozaj nemôžete nehať ujsť. Vymýšľa rôzne nové skoky , triky, točí videá a fotí nádherné cyklo-selfie fotky! Janko je „kamarát do dažďa“ a neuveriteľne mu to sekne na bajku 🙂

http://www.jankocis.com/

 

Vetroplach – Martin Bartoň 

Keď sa opýtate zakladateľa a administrátora tento rok už desaťročnej stránky http://www.vetroplachmagazin.sk/ aký šport je vlastne jeho hlavný môžete dostať aj takúto odpoveď:

 „Nie som cyklista, bežec, skialpinista ani horolezec. V podstate nie som ani turista, som Vetroplach :)“

Skôr však ako sa z Martina stal Vetroplach prešiel dlhou cestou od duatlonu, cestnej a horskej cyklistiky, horských behov, skialpinizmu a horolezectva až ku dnešnej podobe Vetroplacha.

„Na horský bicykel som si prvý raz sadol v r.1992, na Slovensku sa vtedy ešte len všetko začínalo. Pod Tatrami vtedy jazdila silná partia jazdcov, bola to veľká škola a silné zážitky. Odvtedy sa horský bicykel stal neoddeliteľnou súčasťou môjho „nádobíčka“. Sú to vlastne niečo ako také druhé nohy…“

Každá Martinova cyklo túra s Blizzardom pod zadkom končí až keď je zdokumentovaná, popísaná, spracovaná a zavesená na jeho webe http://www.vetroplachmagazin.sk

Sme radi, že je Martin v našej partii a tešíme sa na ďalšie jeho články a zážitky 🙂