VYHLÁSENIE KU COVID-19

Originál tohto textu nájdete na stránke www.lezyne.com. My sa k nemu pripájame aj za našu firmu.

Toto je niečo, čo nikto z nás dosiaľ nezažil. Dúfame, že ste v poriadku a že nasledujete všetky potrebné opatrenia, aby ste sa ochránili počas prebiehajúcej pandémie.

Práve teraz cítime, že najdôležitejšie je zostať v bezpečí a byť pozitívni, bez ohľadu na súčasné okolnosti. Zároveň plne podporujeme a povzbudzujeme myšlienku zostať aktívny. Je nanajvýš dôležité v tomto okamihu zostať fit, aby ste podporili svoje zdravie a pohodu.

Pre tých, ktorí môžete ísť von na bicykel, jazdite nanajvýš zodpovedne. Pomôže nám to všetkým rýchlejšie prekonať tento celosvetový problém. Ak chcete športovať (čo odporúčame), existuje množstvo rád online, aby ste boli motivovaní - od virtuálnych závodov, cez stacionárne tréningy až po nespočetné množstvo interaktívnych videí, ktoré vytvárajú svetoví športovci. Spolupracujeme aj s našimi najlepšími tímami a ambasádormi, aby sme všetkým našim fanúšikom a podporovateľom poskytli tipy a inšpiráciu. Pravidelne tiež aktualizujeme naše digitálne kanály!

V súčasnosti je naša firma plne funkčná. Máme to šťastie, že dokážeme udržať veci v chode pomocou súčasných moderných technológií, ktoré umožňujú oddeleniam pokračovať v práci z domu alebo nezávisle v izolovaných podnikových budovách a zároveň dodržiavať všetky požadované zdravotné predpisy. Zákaznícky servis je stále aktívny a objednávky sa neustále dodávajú s prísnymi pravidlami, aby sme zabezpečili bezpečnosť a najvyššiu mieru hygieny.

Pointa je, že sme stále tu, aby sme podporili všetkých jazdcov. Ak dokážete jazdiť bez rizika, sme tu, aby sme vás podporili, či už jazdíte vo vnútri alebo vonku.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kedykoľvek kontaktujte.