Testovanie bicyklov Rock Machine na Malinom Brde

Počas dvoch októbrových víkendov sme odprezentovali kolekciu bicyklov Rock Machine 2015 v plnej párade aj na Slovensku. No a kde inde sme toto predstavenie spojené s testovaním mohli situovať, ak nie v našom domovskom Bikeparku Rock Machine Malinô Brdo.

Ako prvých sme si pozvali zastupcov médií, ktorí mali možnosť si v reálnych podmienkach vyskúšať, nie len písať a fotiť, ale aj jazdiť so skvelými bikami na neskutočných tratiach, ktoré stredisko neďaleko Ružomberku poskytuje.

Je pravda, že väčšinu jazdcov sme po návrate z blatistej trate poznávali len podľa hlasu, ale aj napriek tomu to boli zážitky, ktoré nám prezrádzali veľa nielen o bikoch a tratiach, ale aj o fyzických, morálnych a hlavne vôľových vlastnostiach všetkých zúčastnených…

predstavenie bicyklov rock machine 2015Víkend 11.-12.10 však bol už o niečom inom.

Na Maline nás privítalo krásne jesenné počasie a nová kolekcia bicyklov Rock Machine v okolí štýlového Apreski baru.

V sobotu sa pustili od rána do testovania slovenskí predajcovia bicyklov Rock Machine. K dispozícii boli celoodpružené enduro a all mountain bicykle, karbónové MTB hardtaily a cestné bicykle, ale napríklad aj e-biky.

Zaujímavým spestrením boli fat biky AVALANCHE, ale najväčšiemu záujmu sa tešili dlhoočakávané modely BLIZZARD. Enduro s 27,5-palcovými kolesami aj all mountainy na dvadsaťdeviatkach boli neustále v obehu.

testovanie bicyklov rock machinePozitívne ohlasy a skvelé zážitky boli pre nás dostatočným argumentom , že výber miesta bola dobrá voľba.

V nedeľu sa babie leto ukázalo v plnej paráde. A keďže ukončenie letnej sezóny v Rock Machine Bikeparku si nielen Ružomberčania nechceli nechať ujsť, pribúdalo ich v stredisku naozaj utešene.

Údajne rekordný deň letnej sezóny v stredisku prilákal množstvo testovaniachtivých bikerov a tak sme sa v podstate celý deň nezastavili a aj biky boli v neustálom nasadení.

Ale o to vlastne išlo, aby čo najviac ľudí malo možnosť a príležitosť si v ideálnom prostredí a tentokrát aj v ideálnom počasí vyskúšať biky Rock Machine .

Reakcie odborníkov ale aj laikov boli veľmi pozitívne a sme radi, že sa páčilo a ľudia naozaj nešetrili superlatívami. Všetci sa už tešíme, že sa nové modely v najbližších týždňoch objavia v obchodoch. Tí čo ste neboli môžete ľutovať, ale testovať sa bude ešte dať určite na jarných testovacích dňoch. A v Bikeparku Rock Machine na Malinom Brde samozrejme počas celej letnej sezóny.

blizzard29_carapaxPri príležitosti uvedenia nových modelov RM Blizzard sme pre zákazníkov pripravili špeciálny darček.  Každý, kto si objedná niektorý z modelov Blizzard do konca októbra, dostane zdarma prilbu Alpina podľa vlastného výberu.

 

Fotili : Majo Illes, Viktor Bolek, Ivo