Sigma predstavila novinky 2015

Nemecká firma Sigma mala na výstave Eurobike už tradične stále plný stánok. A Sigma nesklamala – opäť predstavila niekoľko noviniek v segmente cyklopočítačov, osvetlenia, športových hodiniek, inteligentných zariadení a softvéru.

sigma BC 14.12 STS ALTI

Cyklocomputer s výškomerom BC 14.12 STS ALTI

U cyklocomputrov bude dispozícii bezdrôtová ATS varianta najpredávanejšieho modelu BC 8.12 teraz aj v elegantnej čiernej farbe. Ďalšou novinkou je bezkáblová verzia najlacnejšieho cyklocomputra s výškomerom – BC 14.12 STS ALTI.

Svetlo Sigma Sportster

Svetlo Sigma Sportster 30 LUX

Top svetlom na bicykel tejto jesene sa pravdepodobne stane nový Sportster. Moderné, kompaktné predné svetlo presvedčí silou 30 LUXov, integrovanou Litium-Ionovou dobíjacou batériou s možnosťou nabíjania cez Micro-USB. Ďalším zaujímavým svetlom je Buster 200 s výkonom 200 lumenov, malými rozmermi, Lithium-Ion batériou a USB konektorom.

sigma data center

SIGMA DATA CENTER

Na výstave Eurobike bola prezentovaná aj najnovšia verzia softvéru SIGMA DATA CENTER. Ním SIGMA ponúka možnosť systematického a štatistického vyhodnotenia tréningu. Generácia DATA CENTER 4.0 boduje novým, moderným dizajnom a možnosťou pripojenia na tablet aj využitím cloudu, čo umožňuje analýzu a plánovanie trasy pomocou OSM mapy pre ROX 10.0 GPS počas cesty.

Pulzmetre Sigma PC 26.14

Pulzmetre PC 26.14

Značnú pozornosť návštevníkov priťahovali  dvoje nové športové hodinky, ktoré prídu na trh už túto jeseň. Sigma PC 26.14 v bielej, modrej alebo čiernej farbe je moderný a zároveň klasický pulzmeter. Je funkčný, spoľahlivý, všestranný a samozrejme digitálne kódovaný. S mäkkým, pružným silikónovým remienkom a displejom krytým proti poškriabaniu odolným minerálnym sklom je pulzmeter PC 26.14 vhodný na rôzne športy, ale aj ako skvelý doplnok pre každý deň.

Sporttester Sigma RC Move

Športtester RC Move

Športové hodinky RC MOVE ako nový koncept výrobku žiari dvjnásobne: už samostatne je to perfektný tréningový spoločník. V spojení s iPhonom a aplikáciou SIGMA MOVE sa stáva inteligentným tréningovým partner. Prepojenie Sigma RC MOVE s apkou MOVE vytvára z týchto športových hodiniek tréningový nástroj s GPS, ovládaním hudby a prístupom na Facebook a Twitter. Všetky hodnoty aplikácie, ako napríklade rýchlosť behu, vzdialenosť a hodnoty srdcovej frekvencie sú zobrazené súčasne na hodinkách aj aplikácii a prenášané pomocou hlasového ovládania po každom kole.