Rozhovor s Markusom Wittagom o značke Trelock

Markus Wittag o značke Trelock Rozprávali sme sa o značke Trelock s Markusom Wittagom, ktorý zastáva v tejto nemeckej firme funkciu Key Account Managera. Značka Trelock je u nás známa hlavne zámkami na bicykle, ale okrem toho vyrába pre cyklistov aj svetlá, cyklocomputre, či displeye pre GPS navigácie.

Ahoj Markus, začíname tradične : Ako dlho je firma Trelock na trhu?
TRELOCK je tradičná značka z nemeckého Münsteru. Už od roku 1854 a teda viac ako 160 rokov ponúka Trelock kvalitu, inovácie a bezpečnosť pre cyklistov a ich bicykle.

Čím sa snažíte získať nových zákazníkov?
Vieme, že je to vždy zákazník, kto rozhoduje o úspechu značky.
Preto bol TRELOCK vždy synonymom pre dôveru a technickú kompetentnosť a má svojich zákazníkov a partnerov po celom svete. Vzťah s nimi je postavený na zaujímavých produktoch so spoľahlivou funkčnosťou a overenou kvalitou medzinárodnej značky – a tak to bude aj v budúcnosti.

Čo o značke Trelock by mal vedieť zákazník, v čom sa odlišujete od konkurencie?
TRELOCK je veľmi inovatívny a zabezpečuje vývoj svojich produktov v rámci efektívnej a kvalifikovanej tímovej práce s najmodernejšími technológiami. V modernom inovačnom centre TRELOCKu v Münsteri platí heslo : „Vždy o nápad lepší!“

zámky TrelockJe pre vás dizajn produktu dôležitý? Využívate spätnú väzbu od zákazníkov?
Výrobky TRELOCK majú nielen optimálnu funkčnosť, ale aj atraktívny, značku charakterizujúci dizajn. Ponúkame sofistikované riešenia.

Máte špeciálnu edíciu produktu pre náročného zákazníka?
O značke Trelock je známe, že sme vždy otvorení želaniam našim zákazníkov a stále sa snažíme pripravovať každý rok špeciálne edície produktov Trelock.

Používate osobne výrobky vašej firmy? Ktoré?
Samozrejme! Používam na svojom horskom bicykli set svetiel pozostávajúci z predného svetla LS 560 I-GO CONTROL a zadného svetla LS 720 REEGO. Tak som počas mojich cyklotúr počas každej dennej, či nočnej doby a v každej situácii najlepšie vybavený.

svetlá na bicykel TrelockPrečo by som si mala kúpiť váš produkt?
Stanovili sme štandardy pre inovatívne riešenia a dizajn v kombinácii s vysokým štandardom kvality pre všetky produkty TRELOCK.

Ako zabezpečujete kvalitu produktu? Máte veľa reklamácií?
Máme najmodernejšie testovacie zariadenia a prevádzame tam všetky potrebné skúšky. Výrobky Trelock spĺňajú kritériá kvality najdôležitejších skúšobných orgánov a získali najvýznamnejšie medzinárodne uznávané certifikáty.

Aké ocenenia získali vaše produkty v poslednom čase, čo si najviac ceníte?
Zámok Trelock FS 200 TWO.GO získal ozvláštne ocenenie v súťaži GERMAN DESIGN AWARD 2016.

Ďakujeme za rozhovor a tešíme sa na novinky značky Trelock, ktoré predstavíte na Eurobiku.

Web firmy Trelock : www.trelock.de