Park Tool novinky 2017 || Prvé predstavenie

Tak, ako každý rok, aj do nadchádzajúcej sezóny svetoznámy výrobca profi cyklonarádia Park Tool nezaháľal a predstavil až 30 zaujímavých noviniek. Pripravili sme krátky prehľad a ukážeme vám najzaujímavejšie Park Tool novinky, ktoré už čoskoro nájdete aj v slovenských cykloobchodoch.

Park Tool novinky

Sada imbusov s krátkym koncom HXS-3

Veľmi praktické imbusové kľúče so skráteným zahnutým koncom, vďaka tomu sa ľahšie dostanete k ťažko prístupným skrutkám ako napr. skrutky v prevodníku, brzdové strmene na reťazovej vzpere, nastavovacie skrutky brzdových pák, …

Set obsahuje kľúče od 1,5 do 6 mm v praktickom organizéri.

Práčka reťaze Professional CM-25

Robustná práčka reťaze v celokovovom prevedení, pre každodenné použitie. Ideálna pre servisy, ale aj do domácej dielne. Kompletne servisovateľná- sada štyroch rotujúcich kefiek a stieracieho molitanu a filcu je jednoducho vyberateľná a je možné ju objednať ako náhradný diel (kód RBS-25).

Mazací lis GG-1

Praktický lis na všestranné použitie, ideálny na pohodlné, čisté a presné nanášanie maziva. K lisu sa dodáva zásobník na mazivo, montážnu pastu apod., alebo hlavicu lisu môžete naskrutkovať na akúkoľvek tubu Park Tool. Oceľové telo zaručuje dlhú životnosť.

Centrovacia vidlica Professional TS-4

Tak s touto vidlicou si konečne môžete vycentrovať kolesá na vašom fatbike!

Profesionálna centrovacia vidlica, ktorá pokrýva všetky aktuálne rozmery ako cyklonábojov (šírka 75- 215 mm), tak aj ráfikov (priemery 16 až 29+“) a pneumatík do širky až 5 palcov.

Adaptéry na upevenenie nábojov na pevné osi sú integrované v ramenách vidlice. K vidlici je samozrejme možné pripevniť aj indikátory ako pri starších typoch vidlíc.

Šikmič riadítok SGI-7

Zaujímavý prípravok, resp. vložka do prípravku SG-7.2, ktorá je nevyhnutná na správne zrezanie koncov riadítok pre montáž gripov WTB so systémom PadLoc, vďaka tomu sú gripy s touto konštrukciou bezpečne zaistené proti pretočeniu.

 

Kompletnú ponuku cyklonáradia nájdete v katalógu Park Tool 2017. Park Tool novinky sú uvedené na poslednej dvojstrane katalógu.

Celú kolekciu náradia Park Tool nájdete aj na stránke výrobcu www.parktool.com