Požičovňa elektrobicyklov Rock Machine.

Požičovňa elektrobicyklov je ideálna príležitosť vyskúšať si čo je to ebajk. Na elektrobicykli si užijete bicyklovanie aj v náročnom teréne, napriek tomu, že nie ste v top kondícii. A kde nájdete najkrajšiu prírodu a špičkové elektrobicykle na jednom mieste? Samozrejme na Liptove 🙂

požičovňa elektrobicyklov - bicykleNikde inde na Modrej planéte nenájdete pokope toľko ebajkov Rock Machine ako práve na Liptove.
Zvlnená krajina medzi troma národnými parkami je ideálne miesto pre vyskúšanie elektrobicyklov, pretože cyklotúra bez stúpania sa na Liptove vlastne naplánovať ani nedá.

Čo ponúka požičovňa elektrobicyklov na Liptove

Záujemcom je k dispozícii momentálne už 40 elektrobicyklov Rock Machine. Na výber sú dámske aj pánske crossové modely Crossride e500 pre zdolávanie asfaltových či poľných cestičiek akých je na Liptove nespočetné množstvo kilometrov. Kto sa asfaltu vyhýba, môže siahnuť po elektrickom Torrente 50, a vydať sa na spoznávanie prírody po lesných cestách hlboko v liptovských dolinách.

na výlete z požičovneNajväčšou chuťovkou sú modely Rock Machine eBlizz 50 a 70. Trailové stroje stvorené pre jazdu v akomkoľvek teréne. Podporu výkonu môžete vypnúť alebo zapnúť v troch rôznych módoch, pričom najvyšší stupeň Boost vám vyťahuje ramená z kĺbov a v prašných stúpaniach prosí zadný plášť Schwalbe o milosť. Milujeme ho!

K dispozícii je 40 elektrobicyklov

Späť k počtom a číslam. Začali sme s tridsiatimi bicyklami a po mesiaci sa pridalo aj TMR v Jasnej zakúpením ďalšej desiatky najvyšších modelov eBlizzu. Turisti prichádzajúci na Liptov si momentálne môžu bicykle požičať v predajni Bicyklom po Slovensku – Okoličianska 61 v Liptovskom Mikuláši alebo na začiatku Demänovskej doliny pri záchytnom parkovisku.
Ceny a podrobné informácie nájdete na stránkach tu >>

Požičovňa ebajkovNa Liptove nájdete nádhernú prírodu, najkrajšie slovenské hory, úchvatné scenérie. V sedle elektrobicykla si to všetko vychutnáte najlepšie. V požičovni si môžete dohodnúť aj sprievodcu, ktorý vám ukáže krásne chodníčky s nádhernými výhľadmi. Príďte sa presvedčiť. Požičovne elektrobicyklov Rock Machine sú tu pre vás 🙂