Na bicykli do obchodu – súťaž pre zákazníkov aj obchodníkov

V septembri bude prebiehať ďalší ročník kampane Na bicykli do obchodu

Kampaň organizuje občianske združenie Mám rád cyklistiku už šiesty rok. Cieľom kampane Na bicykli do obchodu je motivovať ľudí, aby sa za nákupmi vybrali na bicykli a urobili tak niečo pre seba aj pre životné prostredie. Nakupovanie na na bicykli je veľmi jednoduchý, rýchly a lacný spôsob ako prispieť k zdravej mobilite vo vašom meste alebo obci a zároveň urobiť niečo pre svoje zdravie, prírodu a celkovú dopravnú situáciu. A zároveň spojíte dve príjemné veci – bicyklovanie s nakupovaním.

Pre zákazníkov aj pre obchodníkov

Do kampane sa zapájajú obchodníci, ktorí poskytnú zákazníkom na bicykli výhody či zľavy (zľava, tovar zdarma, poukážky, suveníry, reklamné predmety a pod.) Podmienkou pre zaradenie do kampane je správne vyplnenie formulára, ktoré následne prechádza schvaľovacím procesom a váš obchod či predajňa budú zobrazené na stránkach kampane. Zaregistrujte svoj obchod na stránke nabicyklidoobchodu.sk

Pre zákazníkov je v rámci akcie Na bicykli do obchodu pripravených aj množstvo súťaží, ktoré vám účasť v kampani ešte viac spríjemnia. Ak sa zaregistrujete, môžete vyhrať nový bicykel, víkendový pobyt v Malej Fatre, športové hodinky Lezyne GPS, stojany na bicykle a iné zaujímavé ceny.

Zaregistrujte sa a vyhrajte zaujímavé ceny
Registrácia je spustená od 1.augusta pre zákazníkov aj obchodníkov. Zaregistrujte sa ako zákazník na stránke nabicyklidoobchodu.sk.

Sledujte stránky kampane priebežne aj počas letnej sezóny a dostávajte informácie z prvej ruky o zaregistrovaných obchodoch. Ak tam nenájdete svoj obľúbený obchod, tak obchodníka na túto kampaň upozornite. Urobíte tak niečo pre zlepšenie životného prostredia a samozrejme aj pre seba.

Ozaj, možno neviete, ale na bicykli sa oplatí chodiť do obchodu nielen v septembri. Skúste to robiť pravidelne a uvidíte, že získate oveľa viac ako vecné ceny. A zavolajte aj kamoša, kamošku, deti, rodičov, …