BEST OF THE BEST: LEZYNE ZVÍŤAZIL V DVOCH PRODUKTOVÝCH TESTOCH

Lezyne vyhral dva produktové testy

Značka LEZYNE pridala ďalší úspech k rastúcej zbierke ocenení produktov a víťazstiev v testoch. Tentokrát dva výrobky Lezyne dostali najvyššie ocenenie v niekoľkých nedávnych testovacích prestrelkách. Jedným je stojaca pumpa Lezyne Steel Floor Drive a druhým bombičková pumpička CO2 Control Drive.

Pumpa Lezyne Steel Floor Drive zvíťazilaNemecký magazín aAktiv Radfahren (vydanie 4/2017) vyhlásil pumpu Lezyne Steel Floor Drive ako Test-Sieger (víťaz testu) vo svojom najnovšom teste funkčnosti stojacich púmp. Bola to jediná pumpa v teste, ktorá mala perfektné skóre v štyroch z piatich  testovaných kategórií.  „Drevená rúčka, spracovanie a hlava (chuck) sú úplne neuveriteľné. Pumpa Steel Floor Drive úplne zaslúžene získala víťazstvo v tomto teste, “ uvádza sa v hodnotení. S tým môžeme súhlasiť. Pumpa Steel Floor Drive je merítkom pre kvalitu a funkčnosť stojacich púmp.

Ďalší test bol uverejnený v britskom časopise MBUK (Issue 341). „S minimalistickou CNC opracovanou hliníkovou hlavou Control Drive prezentuje vysokú kvalitu. Napriek svojim malým rozmerom je veľmi vysoký dôraz kladený na detail“ je obdivované v hodnotení.
CO2 pumpička Lezyne Control Drive zvíťazila„… a ovládací gombík je vrúbkovaný pre dobré uchopenie a jednoduché ovládanie.“ S tým, že ocenil Control Drive ako najlepšiu medzi testovanými CO2 pumpičkami. A musíme povedať, že sa jedná o naozaj funkčný, elegantný a ľahko ovládateľný CO2 systém, ktorý je ideálny pre akýkoľvek typ cyklistov. Okrem toho je k dispozícii so 16-gramovou alebo 25 gramovou bombičkou, čo poskytuje cykistovi možnosť nahustenia rôznych objemov pneumatík.

Je skvelé vidieť, ako Lezyne vyhráva ďalšie dva testy! Našim cieľom je poskytovať cyklistom produkty s čo najlepšou hodnotou, funkčnosťou a štýlom, a je to česť vidieť, že produkty, ktoré predávame sú oceňované v odbornej svetovej tlače.