LEZYNE ZÍSKAL TRIKRÁT DESIGN & INNOVATION AWARDS 2018

Desiggn&Inovation AwardLezyne, výrobca precíznych cyklistických komponentov opäť výrazne uspel pri oceňovaní najlepších a najinovatívnejších produktov roka Design & Innovation Awards. Pumpa Digital Micro Floor Drive HV, LED svetlo Laser Drive a mosadzné zvončeky Classic Bells získali toto ocenenie pre rok 2018.
Všetko čo robíme je navrhnuté a vyrobené spoločnosťou Lezyne, aby sme vám priniesli najmodernejšie technológie ktoré si môžete predstaviť.

Design & Innovation Awards je pečaťou homologizácie a ocenenie pre najvýkonnejšie produkty v oblasti bicyklov. Cena za dizajn a inováciu je viac ako len titul alebo uznanlivý potlesk pre značky. Všetky ocenené produkty sú dlhodobo testované pri reálnom používaní. Aj tento rok testovali medzinárodní novinári, profesionálni skúšobní jazdci a experti z cyklopriemyslu, ktorí investovali viac ako 6000 hodín svojho času do procesu Design & Innovation Awards.

pumpa Lezyne Digital Micro Floor DriveDigital Micro Floor Drive HV

Nová pumpa Lezyne Digital Micro Drive HV je jednou z prvých púmp svojej veľkosti, ktorá obsahuje digitálny tlakomer umožňujúci presné odčítanie tlaku v pneumatikách. Tento nový vývoj určite ocenia tí, ktorí v minulosti prekliali nespoľahlivé meradlá na niektorých pumpách. Prvotriedna hliníková mini pumpa značky Lezyne je postavená podobne ako bežné stojace pumpy, ktoré rýchlo pneumatiku nahustí a jej pomerne dlhá hadica vám uľahčí manipuláciu. Hlavu pumpy je možné zaskrutkovať držiaka pre čisté a kompaktné uloženie. Pumpa sa tak aj pohodlne zmestí do vášho batohu alebo držiaka na rám (je súčasťou balenia).

Celé hodnotenie pumpy Lezyne Digital Micro Drive HV (v angličine) >> 

Svetlo Lezyne Laser Drive Design & Innovation AwardsLED svetlo Laser Drive

USB dobíjateľné svetlo Laser Drive zvyšuje bezpečnosť cyklistu tým, že okrem hlavného svetla vyžaruje dva ochranné laserové pásiky na zem a tým prispieva k lepšej viditeľnosti. Svietivosť až 250 lumenov zabezpečujú štyri ultra jasné LED diódy. Laserový lúč osvetľuje dva bezpečnostné pásy na zemi. K dispozícii je deväť režimov svietenia a dva módy len pre laser. V závislosti od režimu je doba svietenia až do 17,5 hodiny.
Ďalšou dôležitou vlastnosťou svetla Lezyne Laser Drive je denný režim s 250-lumenovými zábleskami, ktorý zvyšuje dennú viditeľnosť a bezpečnosť. Jednoduchá inštalácia svetla a jeho moderný estetiký dizajn dopĺňajú harmonický celok.

Hodnotenie svetla Lezyne Laser Drive (angl.) >>

Zvončeky Lezyne Classic BellMosadzné zvončeky Lezyne Classic

Mnohí bikeri pohŕdajú takým niečím, ako je zvonček na bicykli. Konečne sú tu však zvončeky, ktoré váš bike štýlovo doplnia. Vyrobené v retro štýle, z vysoko leštenej mosadze, sú namontované na opracovaný hliníkový držiak a budú určite atraktívnym doplnkom na každom bicykli. Montáž zvončekov je veľmi jednoduchá, pomocou jednoduchého O-krúžku. Vonček si preto ľahko z bicykla zoberiete ak opúšťate bicykel vo verejných priestoroch.

Hodnotenie  zvončekov Lezyne Classic >>

Celú novú kolekciu produktov Lezyne si môžete pozrieť v katalógu a kúpiť v dobrých cyklopredajniach, alebo v našom eshope.