Cyklodoplnky Lezyne Y10 – Novinky Pre Rok 2017

Značka Lezyne pripravila na sezónu 2017 množstvo zaujímavých noviniek. V minulom článku sme vám predstavili GPS novinky, teraz tu máme pumpy, náradie a LED svetlá. Cyklodoplnky Lezyne sú cenené pre svoju top kvalitu a vysokofunkčný dizajn. Do tejto charakteristiky zapadnú aj novinky 2017.

Stojace pumpy

Medzi stojacimi, dielenskými pumpami upúta Pressure Over Drive – pumpa na bezdušové pneumatiky. Prídavný tlakový valec umožňuje natlakovanie na požadovaný tlak a následné jednorázové nahustenie aj MTB bezdušových pneumatík. V ponuke je s klasickým aj digitálnym tlakomerom.

Minipumpy

Medzi najpredávanejšie cyklodoplnky Lezyne patria minipumpy a LED svetlá.
Nová pumpa Shock Drive je určená na natlakovanie tlmičov a vidlíc až do tlaku 400 PSI, alebo 350 PSI pri prevedení s digitálnym tlakomerom. Prevedenie s digitálnym tlakomerom dostali aj obľúbené pumpy Road Drive, Pressure Drive aj Alloy Drive.

LED Svetlá

Svetlo na prilbu Femto Duo zaručí bezpečnosť červeným svetlom odzadu a silným predným svetlom so silou až 400 lumenov.
Vodotesné zadné svetlo KTV Drive zabezpečí dobrú viditeľnosť vďaka dvom silným ledkám.
Silné predné AKU svetlá dostali modernejší dizajn a hlavne vyšší výkon. V ponuke je škála ozaj výkonných svetiel v ALU tele s výkonom od 350 až do 1500 lumenov. Všetky svetlá Lezyne sú vybavené výkonnými AKU batériami s USB dobíjaním.

Náradie Lezyne

Náradie na bicykel Lezyne sa zaradilo taktiež medzi top produkty tejto značky. Tento rok ho v profi pelotóne a aj na Tour de France používal, okrem iných, tím LOTTO Soudal.
Novinkou v sortimente je praktický set imbusových kľúčov a dielenské imbusáky s drevenou rúčkou.

Cyklodoplnky Lezyne Y10 – prezentácia noviniek

Pozrite si 1. časť noviniek – pumpy na bezdušové pneumatiky, minipumpy, náradie na bicykel aj extra výkonné LED svetlá, ktoré prídu
do slovenských predajní už v decembri.