Elektrobicykle Rock Machine 2019 – cesta do budúcnosti

Doba elektrobicyklov nezadržiteľne začala aj v našich končinách a podiel bicyklov s elektropohonom na celkovom predaji bicyklov aj u nás z roka na rok rastie. Na tohtoročnej výstave Eurobike mali možnosť návštevníci stánku Rock Machine vidieť najväčšie množstvo noviniek práve v kategórii elektrobicyklov. Z pôvodných 14 modelov v kolekcii 2018 to bude v novej kolekcii až 41 modelov elektrobicyklov. A to je dôvod pozrieť sa na elektrobicykle Rock Machine bližšie.

Elektrobicykle Rock Machine eBlizzard

Čo ponúka značka Rock Machine svojim partnerom

1. Výber z dvoch značiek elektromotorov:
Shimano STePS – špičková kvalita, výber z 5 modelov elektromotorov s rôznou výkonnosťou, široká ponuka elektrobicyklov od ekonomických až po top výkonné eMTB bicykle. Najsilnejšia cyklistická značka Shimano je zárukou kvality, kvalitného a dostupného servisu.
Ceny elektrobicyklov Rock Machine s motorom Shimano Steps začínajú už od 1.999,- EUR.
Sport Drive – ekonomický ale výkonný elektropohon, v ponuke stredová aj nábojová verzia. Bicykle s pohonom Sport Drive ponúkajú vynikajúci pomer cena – výkon, dostupný okamžitý servis, odskúšané vlastné riadiace jednotky, kvalitné batérie Panasonic (v ponuke 3 typy s rôznou kapacitou).
Ceny elektrobicyklov s pohonom SportDrive už od 1.249,- EUR.

Rock Machine Blizzard e90-292. Vlastný vývoj rámov – rámy s integrovanou aj semiintegrovanou batériou.
Celoodpružené MTB modely, hardtaily, trekkingové, juniorské aj city (Frappé) modely.
Celkom v kolekcii 2019 až 41 modelov elektrobicyklov!

3. Možnosť odskúšať elektrobicykle Rock Machine v požičovniach v Liptovskom Mikuláši, na Podbanskom, na Štrbskom plese a v Leviciach.

Elektrobicykle Rock Machine4. Servisné stredisko s možnosťou zaškolenia mechanikov
Elektrobicykle sú novým segmentom v cyklistike a prinášajú aj pre mechanikov množstvo noviniek. Preto Rock Machine zabezpečí zaškolenie mechanikom s ukážkou diagnostiky a nastavenia elektropohonov Shimano STePS a Sport Drive. Poskytneme pre vás potrebné diagnostické zariadenia, aby aj váš servis mohol poskytovať svojim zákazníkom kvalitné odborné služby.

Poučiť zákazníka je u elektrobicyklov zvlášť dôležité

Podľa prieskumu magazínu SAZ uvádzala väčšina obchodníkov  v roku 2018 nejaký problém s e-bikami. Pri technických problémoch ale takmer všetci uvádzajú, že podstatná časť (80%) problémov je spôsobená nesprávnym používaním zákazníkmi. Preto je dôležité, aby zákazník už v predajni dostal všetky potrebné informácie k obsluhe a starostlivosti o elektrobicykel. Rovnako dôležité je, aby každý obchod predávajúci elektrobicykle mal servis schopný vykonávať predpredajný aj záručný servis. K tomu potrebujú mať obchodníci kvalitného a spoľahlivého partnera. A takým partnerom vám chceme byť a dodávať elektrobicykle Rock Machine s maximálnou podporou.

Elektrobicykle Rock Machine Sport Drive

Komplexná ponuka elektrobicyklov Rock Machine

Ponuka elektrobicyklov Rock Machine na rok 2019 je veľmi široká a pokrýva takmer všetky kategórie. Od celoodrpužených enduro a trailových modelov, cez hardtaily, crossové až po klasické city bicykle. Pozrite si malú ukážku.

Celú kolekciu elektrobicyklov Rock Machine si budete môcť už čoskoro pozrieť na stránke www.rockmachine.sk.