Prečo ste prišli na deň otvorených dverí do Slogeru?

Ahoj, čitatelia.

Tento raz prichádzame so sumárom toho čo sa udialo na našej základni v Leviciach minulý týždeň. Ako vďaku naším obchodným partnerom a vaším pomocníkom na predajniach sme spravili výpredaj a grilovačku. Z rôznych kútov Slovenska sa u nás počas troch dní zbehli naši partneri a toto všetko zažili a videli.

Prečo to robíme takto osobne?

Myslíme si, že osobný kontakt je veľmi dôležitý. Tak ako my vás (obchodných partnerov) navštevujeme v predajniach a vy nám obetujete svoj čas a energiu, tak aj my si chceme aspoň raz ročne uctiť vás. Tento rok to bolo tretí raz nášho dňa otvorených dverí. Mali ste možnosť spraviť si objednávku nie len z výpredajového sortimentu, ale akéhokoľvek dostupného tovaru na našom sklade a my sme vám za to darovali niečo navyše a hlavne zaujímavú zľavu za osobný odber a platbu v hotovosti. Aj takto si vás vážime. Okrem toho sme radi, že môžeme spoločne neformálne posedieť na dvore pri grile, radleri, hudbe a iných dobrotách.

Predstavili sme aj novinky 2019

Tí čo prišli isto ocenili aj krátky pokec ku prezentáciám o značke Force, ktorú distribujeme, rovnako aj Mirovu prezentáciu našich bicykloch RM. Filip k tomu pridal výklad a ukážku novej diagnostiky k nášmu E-bike systému Sport Drive, ktorý ste hneď mohli vyskúšať na novom modely Storm e60-29. Obzerať a vyberať sa dalo aj v našom showroome, kde sme umiestnili to najlepšie čo máme a tým sú produkty Lezyne, Alpina, Sigma, Basil, Panaracer, Wittkop alebo Trelock. Na firme ďalej prebiehala možnosť spoločného výjazdu a testovania elektrických pohonov Shimano STePS, alebo Sport Drive na našich bicykloch. Všetko toto dopĺňali vystavené a hlavne elegantné mestké E-bicykle značky Frappé, ktoré vám tiež vieme dodávať.

Toto a mnohé iné sa udialo minulý týždeň za letného počasia v našom „stánku“ Sloger. Ešte raz ďakujeme, vážime si vás, tak ako vy nás. Dúfame, že najneskôr o rok zase spoločne pogrilujeme, pozrieme čo je nové na trhu a budeme sa spolu lúčiť v dobrej nálade.

Za všetkých v mene Slogeru vám ďakuje Boris Kňažko.