Cyklopočítače Sigma v hipster štýle

Sigma MySpeedy rozširuje trh cyklopočítačov na rozmanitú škálu inteligentných, pestrých, pohodových a skutočne štýlových cyklodoplnkov.
Dizajnová uniformita vo svete cyklocomputrov sa končí! Deväť modelov, 11 silikónových dekoratívnych krúžkov, praktický držiak s nastavením naklonenia a bezdrôtovým prenosom údajov robia z MySpeedy najhippsterovejší doplnok na riadítkach každého bicykla.

highlights_displayVeľký okrúhly displej cyklopočítača je ľahko čitateľný. MySpeedy vás pred jazdou privíta s vlastnou „tvárou“, ktorú ste mu vybrali z desiatich pripravených motívov.
Aktuálna rýchlosť sa počas jazdy zobrazuje graficky neustále, aj keď číselná hodnota ukazuje čas jazdy, alebo najazdené kilometre. Hodnoty na displeji je možné meniť stlačením tlačítka Mode.

 

 

myspeed-obsluha

Obsluha cyklocomputra Sigma MySpeedy je jednoduchá vďaka jedinému tlačidlu na ovládanie. Tlačidlo na spodnej časti cyklopočítača reaguje veľmi ľahko a môže byť preto ovládané aj s palcom. Vďaka zobrazeným ikonkám, ktoré sú znázorňujú tachometer, hodiny a cesty, viete vždy v akom režime zobrazenia sa nachádzate.
Prvotné nastavenie sa vykoná pomocou tlačítka na zadnej strane tela cyklocomputra.
Návod na použitie, aj v slovenčine, nájdete v PDF formáte tu : Návod MySpeedy
MySpeedy sa dá veľmi jednoducho a rýchlo namontovať na každé riadítka bicykla. Držiak cyklopočítača jednoducho uchytíte silokónovou páskou na riadítka a telo cyklocomputra otočením zafixujete v držiaku – hotovo.
Snímač rýchlosti podobne upevníte na vidlicu bicykla, nacvaknete magnet na špice a môžte začať jazdiť.
rychlost cas-jazdy najazdena-vzdialenost

MySpeedy je cyklo počítač so štyrmi funkciami. Meria aktuálnu rýchlosť, zobrazuje najazdený čas a vzdialenosť a v kľudovom stave celkovú vzdialenosť.
Rýchlosť sa zobrazuje do maximálnej hodnoty 99 km/hod.
Obvodové grafické zobrazenie rýchlosti na okraji displeja zobrazuje aktuálnu rýchlosť do 60 km/hod.