Náradie na bicykel Park Tool || Novinky 2016

Aké novinky nájdeme v ponuke cyklonáradia Park Tool

Park Tool, celosvetovo uznávaný  výrobca cyklonáradia dielenskej a profi kvality, ani tento rok nesklamal. Do nadchádzajúcej sezóny prináša opäť zaujímavé novinky. Niektoré cyklonáradie Park Tool je úplne nové, niektoré inovované. Pre rok 2016 ponúka Park Tool až 28 noviniek.

Pozrime sa na niektoré nové cyklonáradie Park Tool podrobnejšie

naradie Park Tool ATD-BitsMomentové kľúče s pevným momentom PTD- 4/5/6
Momentové kľúče sú od výroby nastavené na určitý uťahovací moment, podľa modelu je to od 4 do 6 Nm. Všetky diely vnútorného mechanizmu sú z ocele. Anatomická T-rukoväť zabezpečí perfektný úchop. V každom kľúči je aj zásobník na 3 bity.
Kľúče sú určené na presné dotiahnutie dielov bicykla, ako sú napr. predstavce, objímky sedloviek, kde je dôležitý uťahovací moment, zvlášť pri výrobkoch z karbónu.
V ponuke je aj kľúč s nastaviteľným momentom, model ATD-1. Tento model je nastaviteľný na uťahovacie momenty 4-4,5-5-5,5 a 6 Nm.

 

naradie Park Tool BDT-1Prípravok na demontáž remenice BDT-1
Užitočná pomôcka pre majiteľov bicyklov s remeňovým pohonom, o takých bikoch sa už začína hovoriť stále častejšie.
Prípravok je určený na jednoduchú a rýchlu demontáž remenice z náboja kolesa.

 

naradie Park Tool MT-20Multikľúče MT-10 až MT-40
Nová rada skladných a ľahkých kľúčov, s množstvom funkcií.
Najzaujímavejšia je asi „čierna kovová rúrka“, to je CO2 adaptér, ktorý Vám pomôže, keď potrebujete nafúkať koleso pomocou CO2 bombičky. Adaptér stačí len naskrutkovať jedným koncom na bombičku, druhý koniec založiť na ventil duše a pneumatika je o chvíľu nafúkaná.

naradie Park Tool CB-4_002Kvapalina na čistenie reťaze CB-4
Park Tool myslí aj na prírodu a životné prostredie a preto vyvinuli novú 100% rozložiteľnú, ale zároveň účinnú kvapalinu na čistenie reťazí, ale aj iných dielov bicykla. Bio Chain Brite nepoškodzuje hliníkové, plastové diely a taktiež sa nemusíte obávať o tesnenia na biku. Kvapalinu nie je potrebné riediť s vodou. Ak ju chcete použiť na čistenie reťaze, výrobca doporučuje ju použiť s čističom reťaze, tzv. práčkou CM-5.2

naradie Park Tool HBP-1Lis na ložiská nábojov HBP-1 
Profesionálny lis je určený na lisovanie ložísk nábojov. Je dodávaný s množstvom adaptérov,vodítok a vďaka tomu je kompatibilný s väčšinou nábojov. Prestaviteľná opierka umožňuje naozaj rýchle použitie prípravku.

 

Kompletnú ponuku cyklonáradia Park Tool nájdete v Katalógu Park Tool 2016 >>
Ostatné novinky sú uvedené na prvej dvojstrane katalógu.