Cyklo-čin sa stretol na Malinom Brde

Keď súťaž Cyklo-čin začala, vôbec nás nenapadlo, ako nám bude ľúto keď sa bude končiť. Posielali ste nám svoje fotky a článočky ešte aj po termíne. Každá súťaž musí mať samozrejme nejaký konečný termín aby sa mohli vyhlásiť výsledky a tohtoročný Cyklo-čin sa  oficálne skončila 6.9.2015 na Malinom Brde, kde sme vyhlásili aj 5 porotou vybraných a ocenených Cyklo-činov.  Tí cykločiňáci, ktorí prišli v nedeľu do Bikeparku si mohli zajazdiť na nových modeloch bicyklov Rock Machine, vyviezť sa na lanovke a mali sme aj malé občerstvenie. Bola paráda stretnúť sa osobne a veríme, že tí čo prišli, si to užili. Aj sme vyhlásili ocenené cyklo-činy a rozdali ceny. Bolo ťažké vybrať 5 najlepších, tak sme snáď nikoho neurazili. Schválne píšeme o ocenených, lebo skutočnými víťazmi sú všetci, ktorí sa zapojili a aj tí, čo nám o tom nestihli napísať.

Ale týmto sa Cyklo-čin, ktorý sa vyvinul nakoniec na celkom milé „hnutie“ nekončí. Zapojilo sa množstvo ľudí, ktorým nešlo ani tak o súťaženie, ale o radosť z toho, že robia niečo pekné, z čoho majú radosť sami a aj ostatní cyklisti. Veríme, že títo ľudia motivjú ďalších, svoje deti, priateľov a naša príroda sa nám za to isto odmení.

Ocenené Cykločiny:
1.miesto   Martin Gašpar – Krásna studnička – Čavojka    (Doživotne plášte Panaracer)
2.miesto   Alena Blahová – Cykloschránka    (Cykloprilba Alpina Carapax)
3.miesto   Maťo a Slavo – Cyklomostík na Liptove   (2x plášť Panaracer -podľa vlastného výberu)
4.miesto   Lenka Vrábliková – Opravený most: Biely Kríž – Salaš   (Cyklocomputer SIGMA BC 14.12 STS ALTI)
5.miesto   Štefan Kozár – Od Salaša smerom na Biely Kríž   (Cyklistické rukavice Rock Machine)

Páchajte cyklo-činy ďalej, kľudne nám posielajte fotky a články. My na budúci rok zase pripravíme nejaké pekné ceny a snáď aj podobné stretnutie, ako sme mali tento rok na Malinom Brde.

Viac o súťaži Cyklo-čin >>
Pozrite si galériu cyklo činov všetkých, čo sa zapojili >>