Alpina Rootage a Twist Five – novinky 2018

Cyklistické prilby a športové okuliare Alpina patria medzi najpredávanejšie už nielen západnej časti Európy, ale aj na Slovensku. Veľký podiel na tom majú nielen atraktívne dizajny, ale aj stále nové technológie zvyšujúce komfort nosenia a bezpečnosť. Aj v roku 2018 prináša Alpina opäť niekoľko noviniek, ktoré bikerov určite potešia.

Alpina Rootage - technológieAlpina ROOTAGE – maximálne bezpečná a ľahká

Vďaka dobre premyslenému dizajnu a inteligentnej technológii je rozsah použitia prilby ALPINA ROOTAGE neobmedzený. Použitý vysokokvalitný karbónový materiál zabezpečuje optimálnu ochranu. Karbónové platničky integrované vo vonkajšom plášti robia prilbu ALPINA ROOTAGE extrémne robustnou ale pritom ľahkou. Zároveň polykarbonátové vložky vystužujú veľké vetracie otvory, a tým v kombinácii s vnútornými ventilačnými kanálmi zaručujú optimálnu klimatizáciu vo vnútri helmy. Pod pevnou škrupinou prilby je mäkké COOLMAX ™ jadro a antibakteriálne polstrovanie. Novo vyvinutý systém Run Ergo Flex je ďalším vrcholom tejto prilby. Jeho zložitá štruktúra rovnomerne obopne obvod hlavy po celých 360-tich stupňoch – žiadna iná cyklistická prilba neumožňuje lepšie individuálne, plynulé a pohodlné nastavenie.

Novinka s osvedčeným rodokmeňom – okuliare Alpina Twist Five

Okuliare Alpina TwistAlpina využíla pri okuliaroch Twist celú škálu svojichtechnológií. Široká škála možností nastevenia od sklonu nožičiek oproti zorníkom, až po nastaviteľné opierky na nos, je doplnená dvojzložkovým dizajnom nožičiek. To zabezpečuje, že okuliare výborne sedia na tvári a neskĺznu ani pri pridkých pohyboch pri športe.
U zorníkov sú v ponuke okrem high-end skiel QuattroVarioflex aj obľúbené Varioflex+ a keramické sklá so zrkadlovou úpravou CM+. Samostmavovacie sklá Varioflex sú u celorámového modelu aj bezrámových Twist Five Shield k dispozícii aj so zrkladlovou úpravou VLM+.
Modely so sklami CM+ ponúkajú širokú ponuku „zrkadloviek“ v atraktívnych farbách.
Zo širokej ponuky si vyberie každý, či už preferujete vlastnú farbu, okuliare s plným rámom, polovičným alebo úplne bez rámu.

 

Cyklistické prilby a okuliare Alpina nájdete v mnohých cyklistických predajniach na Slovensku a samozrejme aj v našom e-shope. Vyberiete si zo širokej ponuky prilieb pre všetky druhy cyklistiky a okuliare vhodné na všetky športové aktivity, nielen pre cyklistiku.