O nás


Našou snahou je byť spoľahlivým partnerom, poskytovať kompetentné rady, kvalitné produkty a prvotriedne služby.

Už viac ako 15 rokov prinášame na slovenský trh bicykle a cyklodoplnky s cieľom ponúknuť vysokú kvalitu za rozumné ceny. Zároveň sa snažíme svojim partnerom poskytnúť k týmto produktom čo najlepší servis a poradenstvo.

Väčšina nášho tímu žije bicyklami a športom nielen v práci, ale aj vo voľnom čase. Bicykle a šport sú pre nás vášňou, veríme na fair-play a priateľstvo. Tak poďte do toho s nami aj vy!


Značky

Rock Machine

Bicykle Rock Machine sú od svojich začiatkov v roku 1994 navrhované tak, aby si bezpečne poradili s drsným terénom, prudkými a nebezpečnými svahmi hôr, nedostupnými trailami mimo civilizáciu – v zime, daždi, blate … v nevypočítateľných podmienkach divokej prírody, kde akékoľvek zlyhanie techniky môže byť fatálne.
Viac

SIGMA SPORT

Vedeli ste, že to bola práve táto značka, ktorá už v roku 1982 predstavila prvý cyklopočítač na svete? Netrvalo dlho a už o pár rokov ich cyklopočítače boli vybavené funkciami, ktoré dnes všetci dobre poznáme ako frekvencia šliapania alebo monitor srdečného tepu.
Viac

Alpina

Alpina je veľkým hráčom a inšpiráciou na trhu športových produktov. Ich cieľom je prinášať produkty s nekompromisnou ochranou a inováciou. Ponúkajú kreatívne a inovatívne riešenia cyklistických, lyžiarskych prílb a okuliarov, ktoré ponúkajú ochranu a komfort pomocou pokročilých technológií.
Viac

Park Tool

V dobe, keď značka v roku 1956 vznikla v USA, bolo všetko jednoduchšie - vrátane bicyklov. Preto aj ich údržba a oprava nebola zvlášť náročná. Vývoj však napredoval a už o pár rokov v tej dobe moderné bicykle začali vyžadovať špecifické nástroje na ich servisovanie.
Viac

Max1

Česká značka MAX1 Bike Components si dala za cieľ urobiť cyklistiku dostupnejšou väčšej skupine ľudí, ktorí milujú cyklistiku a chcú si svoje biky personalizovať a prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Prinášajú kompletný sortiment doplnkov a príslušenstva k bicyklom pre nadšených rekreačných športovcov i profesionálov. Konkrétne sa jedná napríklad o kazety, predstavce, brzdové kotúče a platničky, teleskopické sedlovky, náboje, riadítka, pedále a veľa ďalšieho.
Viac

Panaracer

Plášte na bicykle sú s japonskou značkou Panaracer spojené už od roku 1978. Už skôr síce Panaracer vyrábal okrem iných výrobkov z gumy aj plášte na bicykle, ale od roku 1978 sa venuje výhradne výrobe cykloplášťov a duší. Plášte tejto japonskej firmy stáli pri zrode horskej cyklistiky.
Viac

KMC

Firma KMC bola založená v roku 1977 na Taiwane a od svojich úplných začiatkov sa venuje výrobe a vývoji reťazí. Za tie roky sa značka stala globálnym hráčom a dnes ju nájdete zastúpenú po celom svete. Len pre zaujímavosť - tržby KMC v roku 2015 boli 170 miliónov USD a samotná firma zamestnávala 4500 ľudí.
Viac

STAN´S NO TUBES

Stan Koziatek pridal krstné meno k názvu "No Tubes. Pre neho nie je len marketing. To on prišiel s nápadom používať v cyklistike bezdušáky.
Viac

microSHIFT

Aj keď je značka microSHIFT na trhu s bicyklami stále pomerne neznáma, táto taiwanská spoločnosť založená v roku 1999 sa teší vynikajúcej povesti v cyklistickom priemysle. Radiace páčky, zadné prehadzovače, predné meniče a kazety tohto špecialistu na hnacie ústrojenstvo bicyklov nájdete ako originálne vybavenie na bicykloch mnohých svetových výrobcov bicyklov.
Viac

Pedalsport

Začiatky značky PEDALSPORT sú spojené s pražskou garážou, kde Petr Kuba v roku 1991 vyrobil svoj prvý montážny stojan a zároveň v hlave vznikol nápad na značku PEDALSPORT. PEDALSPORT vo svojom sortimente ponúka rôzne varianty montážnych a klasických stojanov na bicykel, servisné náradie, príslušenstvo k nemu a veľa iného.
Viac

Wittkop

“Keď inovácia stretne tradíciu”, aj tak by sa dalo preložiť motto tejto spoločnosti, ktorá sa už 120 rokov venuje vývoju a výrobe cyklistických sediel. Značka Wittkop-Sattel GmbH vznikla už v roku 1898 a ide o najstaršiu nemeckú spoločnosť vyrábajúcu sedlá.
Viac

Trelock

Trelock je jedna z najstarších nemeckých cykloznačiek v oblasti cyklodoplnkov, výroba začala už v roku 1854. Firma začínala výrobou jednoduchých visacích zámkov a zvončekov, až sa k dnešnému dňu dopracovali kvalitným vývojom k sofistikovaným zámkom na bicykle, svetlám na bicykel, displeje pre GPS a elektrobicykle.
Viac

Lezyne

Značka LEZYNE ponúka kvalitné vybavenie do dielne, rôzne multikľúče, LED osvetlenie so šošovkami z vlastného vývojového centra a taktiež GPS cyklopočítače. Vystihuje ju vlastný originálny dizajn, kombinovaný s maximálnou funkčnosťou a skutočnosť, že vo svojom segmente patrí medzi absolútnu špičku.
Viac

Basil

Úplný začiatok a história značky BASIL sa datujú do roku 1936. Vtedy, v holandskom mestečku Silvolde existoval malý obchodík, ktorého majiteľom bol Jan Marinus. Starý otec aktuálneho majiteľa. V roku 1976 znel názov firmy Import and export co. a vedenie firmy prešlo na Nica, syna prvého majiteľa.
Viac

FORCE

Či už ste vášnivý cyklista alebo máte aspoň mierny prehľad o cyklistike, určite ste sa už stretli s českou značkou FORCE. Už vyše 20 rokov je hlavným poslaním spoločnosti vývoj a výroba vlastných cyklistických komponentov a doplnkov. Dnes FORCE figuruje ako jeden z najväčších dodávateľov cyklistických doplnkov v Českej republike a v zahraničí.
Viac

Absolute Black

Britský dizajn v celej svojej kráse. Značka absoluteBLACK je najväčším výrobcom oválnych prevodníkov na svete. Zakladajú si na prepracovanom dizajne, kvalite a vynikajúcej výkonnosti s dlhou životnosťou. A aby nad týmito prioritami mali maximálnu kontrolu, výroba je situovaná v Európe.
Viac

Roeckl

Roeckl® je tradičná nemecká rukavičkárska značka. Rodinná firma bola založená už v roku 1839 v Mníchove a v súčastnosti ju vedie už šiesta generácia rodiny Roeckl. Firma vlastní niekoľko desiatok výrobných patentov a predstavuje absolútnu špičku vo výrobe rukavíc.
Viac

Tufo

Česká firma TUFO, s viac ako 55 ročnými skúsenosťami, sa stala jedným z TOP svetových výrobcov galusiek. Galusky síce tvoria dôležitú časť sortimentu značky TUFO, ale rovnako kvalitné sú aj plášte a plášťovky (galusky pre plášťový ráfik) s touto značkou. Produkty tejto firmy sú známe vynikajúcou výdržou a príjemnou cenovou politikou.
Viac

Super B

Super B je značka, ktorá sa venuje vývoju a výrobe dielenského sortimentu. Ich široká ponuka servisného náradia vás poteší veľmi dobrým pomerom ceny a kvality. Už vyše 30 rokov ponúkajú servisom, profesionálnym ale aj domácim mechanikom kvalitné náradie a servisné postupy.
Viac

HTP

HTP je talianska spoločnosť s mladým a dynamickým kolektívom, ktorý už vyše 20 rokov prináša bezpečné riešenia cyklistických sedačiek pre deti. Ich kolekcia zaručuje rodinám s detmi kľudnú a pohodlnú jazdu, pri ktorej sa nemusia obávať o bezpečnosť svojho dieťaťa a môžu si naplno užívať svoje dobrodružstvá.
Viac

SiS

SiS alebo celým menom Science in Sport je značka z Veľkej Británie, ktorá patrí medzi najužšiu svetovú špičku v oblasti športovej výživy. Dôkazom je napr. aj to, že ako sponzor figuruje v tíme INEOS (predtým Sky) alebo v jednom z najznámejších futbalových klubov na svete FC Manchester United. Ich výrobky sa predávajú vo viac ako 100 krajinách na svete už takmer 30 rokov.
Viac

Vortex

Na slovenský trh cyklistických doplnkov prichádza mladá značka Vortex, ktorá sa špecializuje na kvalitné alternatívy k originálnym komponentom. V našej ponuke už máme prvé novinky ako lanká, koncovky, držiaky na fľašu, atď. Zaujmú výborným pomerom ceny, kvality aj marže. Portfólio budeme pre vás postupne rozširovať.
Viac

SAPIM

Belgická značka Sapim už viac ako 100 rokov vyrába špice a niple tej najvyššej kvality a patrí k svetovým lídrom vo vývoji a produkcii týchto cyklistických súčiastok. Tie sú vyrábané z tých najlepších dostupných surovín a predtým, ako hotové výrobky dorazia k svojim zákazníkom, sú podrobené dôkladným testom, aby spĺňali len tie najvyššie kvalitatívne kritéria.
Viac

EFFETTO MARIPOSA

Effetto Mariposa je švajčiarska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na bezdušové systémy a príslušenstvo k nim, opravné sady defektov, momentové kľúče, visco-elastic ochranné fólie a veľa ďalšieho. Spoločnosť vznikla v roku 2007, kedy zároveň predstavila aj kolekciu Giustaforza, prvých momentových kľúčov dizajnovaných špeciálne pre cyklistiku.
Viac

Novinky

Crash senzor TOCSEN v prilbách ALPINA

Cyklistické prilby ALPINA ANZANA TOCSEN a MYTHOS 3.0 TOCSEN majú v nastavovacom koliesku inštalovaný snímač pádu. V spojení s aplikáciou Tocsen sa stará o vašu bezpečnosť.
Viac

Technológia vypchávok BI-FUSION® firmy ROECKL SPORTS získala Red Dot Award

Nová technológia výplne BI-FUSION® firmy ROECKL, a teda všetky súčasné aj budúce modely BI-FUSION®, boli ocenené prestížnou cenou Red Dot Award za produktový dizajn 2021.
Viac

Multifunkčné náradie LEZYNE - ešte dokonalejšie

Ak ste obdivovali kvalitu multifunkčného náradia doteraz, nová rada vás presvedčí, že aj dokonalé môže byť ešte dokonalejšie.
Viac
First slide