LEZYNE – cyklodoplnky pre náročných

Lezyne logo

LEZYNE – dôraz na maximálnu funkčnosť

lezyne-gpsKeď sa nám naskytla možnosť dovážať na Slovensko doplnky pre cyklistov LEZYNE, neváhali sme ani chvíľu. Aj keď je značka na trhu len pár rokov, už teraz udáva trendy v kvalite cyklodoplnkov. Pumpy, svetlá, či náradie LEZYNE si získali za krátku dobu medzi cyklistami absolútny rešpekt. A najnovšie prišli na trh s GPS cyklocomputrami, ktoré si v odborných testoch vedú výborne.
Ak chcete cyklodoplnky, na ktoré sa dá vždy spoľahnúť a potrpíte si na maximálnu funkčnosť, určite siahnite po značke LEZYNE.

História značky LEZYNE

Značka LEZYNE bola založená 1.marca 2007 ikonou cyklopriemyslu Mickim Kozuschkom. Bývalý profesionálny triatlonista, pôvodom Nemec bol najskôr pri zrode funkčného a vysoko kvalitného cyklistického oblečenia Maxcycles. Po presťahovaní do USA založil Truvativ, ktorý sa stal predným výrobcom montážnych a náhradných komponentov (kľuky a prevodníky..) pre predné značky bicyklov. V roku 2004 predal Kozuschek Truvativ spoločnosti Sram, postavil na Floride veľký dom a začal sa naplno venovať svojej početnej rodine. Vydržal to dva roky a potom sa zrodilo LEZYNE.

Pumpa LezyneKozuschek znovu vstúpil do cyklistického priemyslu, ale tentokrát ako vodca a líder efektívnych a tvorivých cyklistických doplnkov. Jeho ústredie je v Kalifornii v meste San Luis Opispo a továreň založil na Tchaj-wane v meste Taichung.

Prekonal a pochoval dobu nefunkčných plastových pumpičiek. Cieľom značky, ktorý sa naplnil, sú inžiniersko-dizajnérske doplnky pre cyklistiku v super kvalite. Inovatívne produkty, ako nezničiteľná pumpa s hadičkou, alebo CNC dielenská pumpa s vypúšťacím ventilom, náradie s kovanými bitmi v progresívnom dizajne sú Kozuschkove vynálezy a trápna kopírujúca konkurencia je vždy veľký krok pozadu.

Svetlo Lezyne 900 luxOd roku 2011 LEZYNE vyvíja LED svetlá a tie opäť určili nové štandardy v oblasti dizajnu a funkcií pre celý trh. Celý tím dizajnérov a inžinierov je stále pod Mickiho vedením. Majú vlastnú integračnú optickú guľu pre presné meranie svetelného toku. Vyvinuli vlastné šošovky, aby vytvorili čo najlepšiu optiku svetla, odlišnú od „čínskych“ paškvilov.

V továrni je kontrola kvality zložená z inžinierov a maximálneho výstupného dozoru. To má za následok v podstate nulové reklamácie.

Firma hrdo sponzoruje profesionálnych športovcov vrátane tímu Lotto Belisol, Cedrica Graciu, Danny MacAskilla a veľa ďalších. LEZYNE je kombináciou lásky k cyklistike a vášne pre dizajn. Vynikajúci dizajn, inteligentné inžinierstvo a funkčná výroba.

Kde môžete cyklodoplnky LEZYNE kúpiť?
Na tomto odkaze nájdete zoznam predajcov značky Lezyne >>