Ruksak zadarmo ku bicyklu Rock Machine

Ku bicyklom Rock Machine počas februára ruksak ZIXTRO zdarma

ku bicyklu rock machine ruksakPre zákazníkov, ktorí si zakúpia bicykel Rock Machine počas februára 2016 sme pripravili pekný darček. Ku každému bicyklu Rock Machine (okrem detských modelov) dostanú od nás ruksak Zixtro z našej aktálnej ponuky. Stačí navštíviť náš e-shop www.esloger.sk a objednať si bicykel Rock Machine a k nemu ruksak Zixtro, ktorý sa Vám páči. Za ruksak nebudeme cenu účtovať. Zaplatíte len za objednaný bicykel Rock Machine. Tieto objednávky nebude možné platiť kartou, lebo by stiahlo aj sumu za ruksak.

Ruksakov Zixtro máme v ponuke rôzne farby a typy, takže si určite vyberiete. V prípade vypredania ruksakov ich budeme  priebežne dopĺňať, takže môžete dať do objednávky aj tie čo nebudú momentálne na sklade.

ruksaky zixtroBicykel Rock Machine s ruksakom si takisto môžete zakúpiť aj u zmluvných predajcov bicyklov Rock Machine, ktorí sa do tejto akcie zapoja. Ak nebude v obchode k dispozícii  ruksak, ktorý ste si vybrali, obchodník ho pre vás môže objednať.
Zoznam predajcov bicyklov Rock Machine nájdete na stránke www.rockmachine.sk/zoznam-pradajcov/

bicykel rock machine a ruksakAk ste doteraz váhali, či už je čas na nový bicykel, táto ponuka vás možno presvedčí, že sneh tu už dlho nebude. A keby aj bol, na bicykloch Rock Machine sa dá jazdiť aj na snehu. Neveríte? Tak sa choďte presvedčiť na Malinô Brdo. V požičovni tu nájdete aj bicykle Rock Machine Avalanche – snowbiky, alebo fatbiky ak chcete.

V sobotu 13.2.2016 je na Malinom Brde akcia spojená s testovaním bicyklov Rock Machine. Možno si tam vyskúšate popri lyžovaní práve svoj nový bicykel Rock Machine.

Akcia bicykel Rock Machine a ruksak zdarma prebieha od 1.2.-29.2.2016,